П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

На АЗС у Бердичеві є пальне і подекуди навіть без черг

16 черв. 2022 РІО-Бердичів

Станом на сьогодні у Бердичеві на заправках є і бензин, і дизельне пальне, тому такої проблеми заправити авто, як було кілька тижнів назад, уже немає.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Ціни на деяких АЗС різняться в приблизно 10 гривень за літр пального і варіюється, для прикладу, за дизель, у межах 57-67 гривень. На тих заправках, де воно дорожче, черг вранці у четвер взагалі не було.

Там, де вартість нижча, є бажаючі заправитись, проте на відміну від тих черг, які були раніше, нині в них стоять по 20 авто максимум.

Дизпальне на «WOG» є від учорашнього вечора. Через телефон тут заправляють по 20 літрів, по додатку – по 40 літрів. На «DENOIL» по вул. Цадика є все – 95 і 92 бензин, ДП, газ (по 67, 62, 67 і 41,5 грн. за 1 л, відповідно), а бажаючих заправитись немає.

Тобто поступово, як бачимо, ситуація з пальним у місті стабілізується, і це не може не тішити.

AZS1

AZS2

AZS3

AZS4

AZS6

AZS7

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.