П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Три нових кафе відкрились біля бердичівського міськвиконкому – що з парковкою і туалетом?

17 черв. 2022 Олександр Доманський

Такі питання звучали вчора на засіданні містобудівної ради, яке відбулось після тривалої перерви в актовій залі міськвиконкому.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Всього на засіданні розглядали дев’ять нових об’єктів, і три з них – нові кав’ярні, розміщені на першому поверху нового житлового комплексу «Резиденція», розташованого на центральній площі Бердичева.
Взагалі досвідчені проектанти говорили, що ці об’єкти не потрібно було розглядати на містобудівній раді, адже вони були запроектовані і погоджені ще на етапі будівництва всього комплексу, хіба що слід погодити форму реклами та літні навіси. Але, щоб додати «ваги», власники погодились ще раз представити креслення та ескізи.

Тут і виникли питання щодо паркувальних місць для відвідувачів нових закладів, адже на цьому п’ятачку вже зараз ой як не просто зупинитись чи розвернутись. Відвідувачі міськвиконкому, офісного центру «Квадрат» та кількох його кав’ярень, освітнього центру, магазинів, а тепер ще й жителів нового будинку (поки що більше ремонтників нових квартир) та нових закладів харчування і торгівлі. За проектом і нормативами – все сходиться, але за реальністю – проблема, яка буде з часом лише збільшуватись.

Хоча, при бажанні, з цієї проблеми можна було б зробити нові можливості, адже територія поруч є. Так, величезний внутрішній двір міськвиконкому, який має вигляд доглянутого парку, міг би ще прийняти як відвідувачів, так і автівки на платну стоянку. Або ж, навпаки, територію перед фасадом міськради віддати для авто відвідувачів всіх закладів, розміщених на площі, а внутрішній двір використовувати для автомобілів працівників виконкому.

Так само незрозуміло використовується ще одна земельна ділянка, відразу за двором виконкому. Тут зараз городи і садки мешканців колись елітного двоповерхового будиночка, де квартири свого часу видавали лише партійним керівникам міста. Городи в центрі міста (навряд чи якось оформлені) – це нонсенс для нинішнього часу, а платна парковка на цьому місці – дохід до міського бюджету.

На питання членів містобудівної ради про наявність туалетів в нових кафе, проектанти відповіли, що їх не треба робити, коли на відстані 50 метрів від закладу є громадська вбиральня, а як вона працює, це вже питання не до них...

 tri1

 tri2

 tri3

 tri4

 tri5

 tri6

 tri7

 tri8

 tri9

 tri10

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.