П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівська ДПІ: Електронні сервіси ДПС – це зручно!

23 черв. 2022 Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

Бердичівська ДПІ звертає увагу, що сьогодні у платників є можливість отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, подати звітність до податкових органів без особистих візитів до служби.

Для цього на вебпорталі ДПС України забезпечено доступ до низки безкоштовних електронних сервісів, серед яких найбільш популярним, а також захищеним, персоналізованим та безпечним є Електронний кабінет.

Тому закликаємо максимально користуватись послугами ДПС дистанційно, оскільки, скориставшись онлайн-сервісами вебпорталу ДПС (https://tax.gov.ua), ви маєте можливість отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до центрів обслуговування платників.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.