Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Біля центрального ринку Бердичева відкрито зупиночний комплекс?

Напевно, знак питання у заголовку, поки що, відповідає реальній ситуації, яка на сьогодні склалась в одному з найбільш людних місць Бердичева.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Майже рік тому, в липні 21-го року, було перенесено діючу автобусну зупинку в сторону Гришковець та загороджено чималу територію будівельним парканом. Це будівництво (чи благоустрій території) істотно заважало пішоходам весь цей час, але особливої невдоволеності бердичівлян не було, адже всі розуміли, що гірше, ніж там було, бути не може, а новий об’єкт, можливо, прикрасить центральну вулицю.


І ось, кілька днів тому, будівельний паркан зняли, і бердичівляни змогли побачити, що ж за ним ховалось. І навіть більше - в торговому комплексі вже відкрився і почав працювати перший магазин.


Як розповіли продавчині магазину м’ясних продуктів під відомим брендом, вони живуть в Житомирі і приїздять у Бердичів щодня, щоб продавати тут найдешевше м’ясо. Знижок і акцій при відкритті магазину в них не було.


В інших частинах комплексу поки ще йдуть ремонтні роботи, напевно, триватимуть вони ще й стосовно благоустрою території. Але вже зараз зрозуміло, якщо автобуси зупинятимуться там, де й раніше, тобто, в спеціальній зупиночній «кишені», то їх пасажирам буде дуже непросто розминутись.

zupinka10

zupinka1

zupinka2

zupinka3

zupinka4

zupinka5

zupinka6

zupinka7

zupinka8

zupinka9

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.