Неділя, 25 Вересня

Підвищений тариф на проїзд бердичівськими маршрутками вступає в дію з 21 липня

Рішення про це було прийняте на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету, хоча й не одноголосно.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Утримались від прийняття такого рішення два члени виконавчого комітету – секретар міської ради Богдан Коляда та начальник відділу молоді та спорту Лілія Березовенко. Але про все по порядку.

Сьогодні в 32 кабінеті, де зазвичай проходять засідання виконавчого комітету, було досить людно. Крім членів цього виконавчого органу та працівників апарату тут зібрались ще й підприємці-перевізники або їх представники, адже наразі тут розглядали питання підвищення тарифу з 8 гривень за одну поїздку до 12 гривень.

Міський голова Сергій Орлюк нагадав їм, як на останній подібній зустрічі розійшлись на тому, що перевізники мають за день скласти графіки свого руху та обладнати електронними системами «Дозор» (які дозволяють відслідковувати де знаходиться маршрутка в режимі реального часу) всі транспортні засоби. Графіки несли впродовж десяти днів, а гарантії, що ті автобуси, які завтра мають вийти, щоб покрити всю існуючу транспортну сітку, обладнані датчиками, досі немає.

Перевізники трохи нарікали на цю систему, що вона не завжди працює коректно, мовляв, автобус рухається по маршруту, датчик включений, про що свідчить відповідна лампочка, а в системі його не видно. Як приклад, буквально на засіданні представниці автопарку вдалось уточнити дані по одному зі своїх маршрутів, і в ручному режимі оператори системи додали його позначення на екран.

На таблиці з вказаними калькуляціями щодо тарифу члени виконкому особливої уваги не звертали, хоча там, у деяких поданнях, виходила собівартість поїздки більше 20 гривень. Більше говорили про графіки та стан транспортних засобів. А міський голова кілька разів наголошував, що якщо не будуть виконані всі умови договору, то нічого не заважає йому через тиждень чи два знову зібрати виконком та знизити тарифи.

Але коли дійшов час до голосування, то виявилось, що позиція членів виконкому щодо підвищення тарифів неоднозначна. Утримались від прийняття такого рішення Богдан Коляда та Лілія Березовенко. Після засідання вони розповіли журналісту, що вважають недоречним таке збільшення цін для наших маршруток при тому, як вони їздять. Мовляв, перед попередніми підвищеннями перевізники теж багато чого обіцяли і мало що виконували.

Та оскільки інші шість членів виконкому проголосували «за», то рішення було прийняте і вступає в силу з 21 липня, тобто цього четверга.

tarif1

tarif2

tarif3

tarif4

tarif5

tarif6

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.