Вівторок, 27 Вересня

У Бердичеві СБУ знайшла зловживання при будівництві спортмайданчика

Інформацію про це надіслала у своєму повідомленні Бердичівська окружна прокуратура, за процесуального керівництва якої в минулу п’ятницю було повідомлено про підозру жителю Житомира.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Мовляв, приватний підприємець завищив вартість робіт по будівництву в смт. Червоне Бердичівського району мультифункціонального майданчика для заняття ігровими видами спорту на 96 тисяч 964 гривні.

На сайті «Прозоро» вдалось знайти інформацію про це будівництво та контакти цього підприємця, і спілкування з ним розкрило деякі інші аспекти цієї справи.

Виявляється, що ще в 2019 році відбувся тендер на будівництво цього майданчика, і в справжній конкурентній боротьбі серед чотирьох претендентів, понизивши ціну майже на 400 тисяч гривень, перемогу здобув житомирський підприємець Павло Федоренко. Майданчик було збудовано в 2020 році, гроші були виплачені і діти давно там бавляться.

І ось, в п’ятницю підприємця викликали до Бердичівського відділу СБУ та на основі висновку експерта вручили йому підозру..

Підприємець вже найняв адвоката і прагне довести свою невинуватість, адже він вже багато років працює з бюджетними замовниками і тільки за останні роки збудував 16 таких майданчиків, тож знає всі особливості роботи у будівельній галузі.

Якщо справа дійде до суду, тоді можна буде більше дізнатись про докази обвинувачення, але вже зараз виникають питання: чому зараз?  Чому саме цей майданчик з поміж сотень подібних «об’єктів» величезного будівництва?..

P.S. Спортмайданчики в Червоному – якийсь кладезь для слідчих. Виявляється, по будівництву сусіднього поля для міні-футболу теж були відкриті кримінальні справи та триває судовий процес.

P.P.S. А що в Бердичеві?

 Chervone1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.