Неділя, 14 Серпня

 • Dimpokrivli

                                                                                        Ми у  Facebook

Як не переплатити при замовленні пам’ятника чи інших гранітних виробів

Таке питання часто постає перед тими, хто втратив назавжди рідну людину та збирається вшанувати її пам’ять гідною відзнакою. Як мінімум, пам’ятник має бути не гіршим, ніж інші на кладовищі, а як максимум, показати якою була людина за життя, і ким є її родичі. 

І в першому, і в другому випадках знайти оптимальне рішення питання може допомогти інтернет-сторінка https://pomnim-vas.com.ua/jitomir/korostyishev/pamjatniki/, на якій представлено більшість можливих на сьогодні варіантів оздоблення могил та надгробків.

ЇЇ створили не просто якісь дизайнери чи комп’ютерники, а виробники гранітних виробів, які вже більше десяти років щодня мають справу з обробкою каменю та всім, що з цим пов’язане. І які знаходяться вони у самому центрі гранітної промисловості України – славному місті Коростишів.

Тут виробляють чи не половину всіх пам’ятників, які стоять на кладовищах нашої країни, а також багатьох країн на Заході і Сході. Ще за радянських часів в Коростишів постійно приїздили «гінці» з республік Закавказзя чи Прибалтики, адже тоді в нас ще й не знали такого слова, як «бізнес», а там це вже було звичною справою.

Але, порівняно з тими часами, сьогодні майстри гранітних справ пішли незрівнянно далі, і використовуючи можливості сучасних технологій та інструментів та поєднуючи їх з природними властивостями матеріалів з місцевих кар’єрів, створюють справжні шедеври такої специфічної архітектури.

І якщо раніше, для виготовлення пам’ятників використовували лише чорні лабрадорити, то сьогодні, поєднання чорного, сірого та червоного гранітів можливе не лише в найдорожчих надгробних комплексах, але й в простих та недорогих спорудах.

Найпоширеніші види гранітних виробів:

 • Одинарні пам’ятники
 • Подвійні пам’ятники
 • Надгробні плити
 • Гранітні огорожі
 • Гранітні вази
 • Гранітні столи і лавки
 • Гранітні таблички
 • Квітники

І в кожному з цих класів виробів є сотні моделей, які відрізнаяються і формою, і розмірами, і способами обробки поверхні, і зображеннями. Щодо останнього, то найбільш поширеними сьогодні є кольорові портрети, які за допомогою новітніх технологій наносяться на пам’ятник та десятиліттями зберігають яскравість та чіткість.

Щоб не розгубитись у цьому розмаїтті, на сайті створено зручну навігацію, і в будь-якому разі, допоможе зорієнтуватись та проконсультувати кожного відвідувача спеціаліст від виробника, який постійно знаходиться на зв’язку. Вибрати можна як серед моделей, представлених на сайті, так і просто надавши фото пам’ятника чи комплексу, який сподобався десь на кладовищі.

Коростишівські виробники гранітних виробів на дуже вигідних умовах співпрацюють з оптовими покупцями та агенціями, адже тут можна купити гранітні заготовки будь-яких розмірів, форм та ступенів обробки.

І тому, якщо у вас настане час, коли потрібно буде вибирати пам’ятник, заходьте на сайт «Пам’ятаємо вас», і ви точно не переплатите.

pomnim1

pomnim2

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.