Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Одеські кавуни вже добрались до Бердичева, ціна зашкалює

У ці пору в минулі роки в Бердичеві вже продавались кавуни за цінами, які були по кишені бердичівлянам, тому й купляли їх часто і багато. Але, цьогорік, війна все змінила.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Найбільший оптовий ринок з кавунів та інших овочів і фруктів в селищі Копані Херсонської області нині під окупацією, і вивезти звідти продукцію підприємці не можуть. В соцмережах раз-по-раз з’являються пости про те, що урожай не збирається зовсім, або ж просто викидається. Або ж вивозиться за безцінь до Криму.

Інший традиційний район вирощування баштанних культур – Одещина, теж постійно під прицілами крилатих ракет. Можливо, тому й кусаються так ціни на солодкі ягоди.

30 гривень за кілограм – це значить, що великий кавун «потягне» на 300 гривень. І не знаю, яка господиня буде купувати його по ціні двох кілограмів відбірного м’яса.

kavun1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.