Понеділок, 28 Листопада

Основні переваги використання фосфору для різноманітних сільськогосподарських рослин

Особливого поширення останнім часом набула потреба використання різноманітних мінеральних добрив для сільськогосподарських культур. Внесення необхідних елементів для росту рослини важливе, адже в подальшому відображається на показниках врожайності. Як показує практика, останнім часом велика кількість сільськогосподарських культур страждає на дефіцит такого елементу як фосфору. Саме він виступає основним компонентом, завдяки якому відбувається закладення кореневої системи. Позбутися дефіциту цього елементу можна, якщо використовувати добриво нітроамофоска, придбати яке можна на сайті агрокомпанії.

У чому полягає важливість фосфору для сільськогосподарських рослин?

Досить важко переоцінити важливість фосфору для розвитку сільськогосподарських культур. Не дивлячись на те, що в процесі засвоєння кількість фосфору є невеликою, його важливість для рослин є неоціненною. До особливостей використання фосфору варто віднести наступні:

  • прискорення обмінних процесів у клітинах, і як наслідок – швидший перехід від цвітіння до плодоношення, краще визрівання насіння та плодів, підвищення опірності до захворювань.
  • фосфор є основним складовим компонентом різноманітних органічних сполук, які приймають участь у реалізації такого процесу як метаболізм рослин;
  • у рослинах вміст фосфору складає приблизно 1% сухої речовини – при чому на органічні сполуки тут припадає 85%, а на мінеральні - приблизно 10- 15%;
  • велика кількість фосфору входить до складу молодих частин рослин та їх репродуктивних органів – саме тут відбувається максимально інтенсивний процес синтезу різноманітних органічних речовин;
  • завдяки збалансованій кількості фосфору є можливість реалізації ефективного розвитку майбутньої кореневої системи сільськогосподарських культур - у подальшому це буде відображатися на тому, що рослини максимально швидко і гарно засвоять поживні речовини та воду, що буде сприяти формуванню надземної частини рослини.

Тому при потребі забезпечити рослину необхідною кількістю фосфору, потрібно придбати міндобрива Тетра-Агро, які продаються за доступною ціною. На сайті агрокомпанії пропонують  широкий асортимент мінеральних добрив, які можна придбати для будь-якої сільськогосподарської культури. Показники якості продукції максимального високі, що в подальшому відображається на отриманні якісних та високих врожаїв під час їх збирання. 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.