Неділя, 4 Грудня

З 1 вересня більш ніж півсотні листонош та поштарок на Бердичівщині будуть звільнені

Таким чином «Укрпошта» скорочує свої витрати на утримання неефективних відділень по всій країні.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Так, з тридцяти сільських поштових відділень колишнього Бердичівського району (тобто нині це території Гришковецької, Семенівської, Райгородоцької та Швайківської громад) після 1 вересня залишиться лише чотири: в Гришківцях, Райках, Скраглівці та Старому Солотвині.

Всі інші відділення ще на минулому тижні відвантажили на Житомир всі свої товари та документи, а на цьому тижні до них приїхали останні посилки.

Я поговорив телефоном з деякими листоношами, а сьогодні поїхав у Велику П’ятигірку, щоб на власні очі побачити цей зовсім неславний кінець. Начальник відділення та листоноша тут пропрацювали разом з 1999 року, а тепер мають прощатись із затишною хатинкою, яка бачила за ці роки багато чого. Іншої роботи їм не пропонували, тож в планах – звернення до центру зайнятості, а там, як піде...

Колись подібні сільські відділення працювали щодня, але останні роки лише двічі на тиждень – у вівторок і п’ятницю. Саме тоді з Житомира їм привозили газети, посилки і пенсії. А ще вони розносили квитанції за комунальні послуги, продавали чимало споживчих товарів, брали кошти за світло і газ, приймали листи і посилки – словом, якось жили.

А відтепер обслуговування сіл поштовим зв’язком буде здійснюватись за допомогою пересувних відділень, яких на нашій території має бути 9. Штат водіїв і працівників цих відділень уже набрано, і водії буквально сьогодні поїхали отримувати нові автомобілі. Базуватись офіс мобільних відділень буде в Бердичеві в колишній будівлі вокзальної пошти поблизу перону.

І може й такі пересувні відділення стануть більш ефективними, але досі ніхто в селах не знає ні про їхні графіки роботи, ні про перелік послуг, які вони будуть надавати.

Натомість уже в багатьох селах приміських громад відкрили свої відділення пункти прийому-видачі посилок «Нової пошти», популярність яких зростає з кожним днем. Є такий пункт вже й у Великій П’ятигірці в приміщенні сільського магазину, який діє вже майже півроку. Тут тричі на тиждень привозять відправлення та забирають, тобто ще регулярніше, ніж працювало відділення «Укрпошти».

А пенсіонери масово переводять отримання пенсій на карткові рахунки банків, особливо ті, кому в цьому допомагають діти чи внуки.

Одним словом, прогрес на місці не стоїть, і якщо пересувні відділення «Укрпошти» не зможуть конкурувати з новаціями, то вони закінчать так само, як і стаціонарні.

poshta1

poshta2

poshta3

poshta4

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.