Четвер, 8 Грудня

"Укрпошта" боїться оприлюднювати графік роботи мобільних відділень на Бердичівщині

Ми вже писали про реформу сільського поштового обслуговування, яка дійшла 1 вересня і до нашого району.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Майже всі сільські відділення були закриті, а замість них впроваджена робота пересувних відділень на нових автомобілях з новими працівниками. Але дізнатись про графік їхньої роботи виявилось непростою справою.

Попередньо говорили, що їх графіки вивісять на будівлях поштових відділень та сповістять сільських старост. Але телефонні дзвінки кільком старостам показали, що їм ніхто нічого не говорив, а інші знали вже свої графіки лише тому, що в одній будівлі знаходилась і колишня сільрада і пошта.

Але ж сьогодні навіть у селі, щоб дізнатись якусь інформацію вже рідше питають сусідів, а частіше питають у «Гугл». Тобто, цілком логічним було б опублікувати графік роботи пересувних відділень на спеціалізованому сайті. Наприклад, на сайті «Нової пошти» є повний перелік відділень, графіки їх роботи, адреси та маршрути проїзду до них, а що ж на сайті «Укрпошти»?

Так, там є мапа областей, які вже перейшли на обслуговування сільських місцевостей пересувними відділеннями (до речі, Житомирської серед них на цій карті ще немає) та телефон кол-центру, по якому після тривалих маніпуляцій з цифрами назвали старий графік роботи вже закритого стаціонарного відділення на Бердичівщині.

За роз’ясненнями довелось звернутись до обласної дирекції «Укрпошти», і виявилось, що вони і не збираються оприлюднювати загальний графік роботи відділень, мотивуючи це заходами безпеки. Мовляв, якщо буде відкритий графік та маршрути, то хтось може цим скористатись і пограбувати поштовий автомобіль.

Також там розповіли, що у вересні місяці ще залишили на роботі колишніх начальників сільських відділень і їх основним завданням є роз’яснення в кожному селі принципів роботи пересувних відділень та доведення до кожного жителя графіку їх роботи. Ну і допомога новим листоношам, знайомство їх з адресної специфікою села та особливостями деяких клієнтів.

Як розповіло поштове керівництво, авто буде заїжджати в кожне село кілька разів на тиждень на дві – три години. На визначеному місці в ній буде приймати людей начальник пересувного відділення та надавати весь спектр послуг, а за цей час листоноша має обійти отримувачів пенсії чи передплатних видань, щоб надати їм звичні послуги на дому. А в деяких великих селах (як в Слободищах, наприклад) залишились працювати місцеві листоноші, які тепер навіть отримують більшу зарплату.

Загалом в керівництві (київському) «Укрпошти» так реформу називають наближенням до європейських поштових традицій і подають як свою велику перемогу. Майже півтора мільярда гривень витрачено на закупівлю автомобілів та на переоснащення поштових відділень, які залишились.

Навіть у Бердичеві можна побачити результати цих закупівель. Так, у деяких міських відділеннях, замінюють ще нові відносно меблі, які могли б ще служити і служити, на зовсім нові. Чомусь здається, що з цих мільярдів закупівель, чимало залишиться і в кишенях очільників державного підприємства, які і так отримують дуже великі офіційні зарплати.

А щодо побоювань про те, що знаючи графіки роботи відділень зловмисники захочуть їх пограбувати, то зловмисникам досить побувати в двох сусідніх селах, прочитати на дверях графіки і зрозуміти, коли автомобіль буде переїжджати з одного села в інше.

poshta1

poshta2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.