П'ятниця, 30 Вересня

Ціни на комерційну нерухомість у Бердичеві значно знизились

Про це свідчать результати аукціону, який відбувся нещодавно на Українській універсальній біржі.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Там було виставлене на продаж приміщення колишнього «Промінвестбанку», яке розташовано в самому центрі Бердичева (за 50 метрів від міськвиконкому), загальною площею 217 квадратних метрів.

Продавав його сам «Промінвестбанк» і початкову ціну встановив трохи більшу мільйона гривень. Брали участь в аукціоні четверо учасників, які й підняли ціну майже вдвічі. В підсумку переможцем виявився житомирянин Андрій Панчук, який запропонував за цей об’єкт найвищу ціну – 1 мільйон 809 тисяч гривень (по нинішньому курсу - 45 тис. дол.)

Якщо розділити цю суму на площу приміщення і перевести гривні в долари, якими зазвичай оперують при приватних угодах з нерухомістю, то виходить, що 1 квадратний метр такого приміщення коштував близько 200 доларів, а ще зовсім недавно подібні об’єкти продавались по 400 – 500 доларів за метр.

Було цікаво дізнатись, а що ж тут має бути, тому вдалось розшукати телефон покупця та поговорити з ним. Виявилось, що він ще сам не знає, як буде використовувати це приміщення. Або підприємець не хотів «розкривати карти» перед журналістом, або й справді зробив цю покупку, щоб просто врятувати від знецінення заощадження.

Prominvest1

Prominvest2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.