П'ятниця, 30 Вересня

Напівпусті прилавки в Бердичівському м’ясному павільйоні – коли таке бувало

Навіть в перші дні війни ні ринок, ні м’ясний павільйон не припиняли своєї роботи, то що вже казати за їх повсякденні гамірні будні.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Але влітку були такі дні, коли в павільйоні було яловичини було чи не більше ніж свинини. Таку ситуацію тоді продавці пояснювали тим, що в закупівлі ціна на бички та корови сильно впала (до 35-38 грн. з кг живої ваги), а на свині суттєво підвищилась.

А сьогодні картина в м’ясному павільйоні могла легко шокувати його постійних відвідувачів, адже о дев’ятій ранку, коли завжди тут гамірно і людно, більше половини м’ясних прилавків були порожніми.

Продавці казали, що неможливо закупити свині навіть по такій доволі високій ціні. Мовляв, напевно, ті, хто вирощують свиней хочуть притримати їх з огляду на дуже стрімкий ріст курсу долара в останні дні.

Відвідувачі павільйону, в свою чергу, припускали, що по таким цінам, як продавці зараз за сало правлять по 250 гривень, люди не хочуть купляти, а зменшення попиту викликало зменшення пропозиції.

Я не питав в яку ціну сьогодні м’ясо, взяв лише голову по 15 гривень, але це така ціна як і раніше була, хоча в кінці базару можна було ще й трохи сторгуватись, і чув при цьому, що свинячі ребра продавали по 150 гривень.

Що буде завтра в павільйоні важко спрогнозувати, адже продаж м’яса справа делікатна, потрібно добре розраховувати скільки його зможеш продати свіжим, тому, напевно, учасники цього ринку навряд чи будуть ризикувати.

pavilyon1

pavilyon2

pavilyon3

pavilyon4

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.