Неділя, 4 Грудня

Дизайн бару в стилі хай-тек

09 лист. 2022

Сучасний і інноваційний стиль хай-тек вважається оптимальним варіантом для оформлення ресторанів та кафе, але особливо вдало у спеціалістів виходить дизайн барів, котрі знаходяться в центральних районах міста, де багато офісів та торгових центрів. Тому в дизайн-студії Іоносфера радять звернути увагу саме на хай-тек при виборі оптимального інтер’єру для розважального закладу.

Особливі риси інтер’єру бару

stoyka 1Яскравими характеристиками хай-теку вважаються практичність, функціональність та ергономічність для кожного предмету в приміщенні, тому створюючи помітний і ефектний дизайн інтер’єру бару, варто дотримуватися наступних рекомендацій спеціалістів:

1. Використання сучасних високотехнічних матеріалів. Для даного направлення характерне оздоблення із металу, пластику та скла, і навіть інші поверхні, зазвичай, мають хромовану чи дзеркальну поверхню. Це дозволяє створити атмосферу певної космічності та футуристичності, що виглядає привабливо для нічних закладів.

2. Зонування за допомогою напівпрозорих перегородок. Цікавим рішення для оформлення бару вважається встановлення в залі невеликих напівпрозорих перегородок із пластику між окремими столиками. Подібне зонування дозволить створити важення затишку та спокою, а додаткове світлодіодне підсвічування таких перегородок зробить бар нетривіальним та помітним на фоні конкурентів.

stoyka 23. Прагнення до чіткої геометричності. Характерна риса стилю, на яку повинен опиратися інтер’єр бару - це чітка геометричність ліній та форм. Хай-тек - це прагматичний і суворий стиль, в якому немає місця завиткам чи спіралям, адже вони виглядають недоречно на фоті сучасних матеріалів. Досвідчені дизайнери з Ionosfera радять опиратись на чіткість форм навіть у виборі меблів та декору, щоб жоден елемент не виходив за рамки стилю.

4. Незвичайний декор. Очевидно, що класичні декоративні елементи, що використовуються у більш грайливих стилях, не впишуться в дизайн бару в стилі хай-тек. Тому варто звернути увагу на нетипові рішення - блискучу фурнітуру, дзеркала дивних форм без рам, великі підвісні сріблясті кулі, чорно-білі фото на стінах та витвори сучасних митців.

Крім того, хай-тек допускає поєднання з рисами інших стилів на напрямів - наприклад, у ньому є місце для відкритих комунікацій, як у лофті, чи декорування цеглою та камінням, як у скандинавському стилі.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.