Неділя, 4 Грудня

Поліграфія для бізнесу: які види друкованої продукції обрати

23 лист. 2022

Друкована продукція – обличчя будь-якої компанії. Жоден сучасний офіс не здатен повноцінно спланувати свій робочий процес, не використовуючи корпоративну поліграфію. У неї чимало призначення – від просування бренду на ринку до створення зручних умов у роботі. Київська типографія «Хамелеон К» приймає замовлення на виготовлення друкованої продукції будь-яких форматів. Дізнайтеся, яка брендована поліграфія користується сьогодні найбільшим попитом.

Блокноти з логотипами

Незважаючи на популяризацію технологій та програмного софту, чимало офісних працівників продовжують робити важливі нотатки вручну. Тобто на звичайному папері. Саме тому досі популярні кольорові стікери та борди для запису планів. Брендовані блокноти – чудовий спосіб полегшити робочий процес працівникам компанії. До того ж, це дозволяє якісно організувати їхній тайм-менеджмент і змусити більш відповідально виконувати свої обов’язки. Адже будь-які записи та план роботи на день/тиждень/місяць дуже мотивують.

Як можна використовувати брендовані блокноти для бізнесу:

 • роздавати як презенти корпоративним клієнтам;
 • вручати бізнес-партнерам;
 • презентувати учасникам тематичних семінарів, конференцій;
 • друкувати для власних потреб працівників компанії.

Брендовані папки

Більшість видів цінної документації зберігають не лише в електронному, але й роздрукованому вигляді. Це потрібно для архівів, здачі фінансової звітності. Також паперові договори та заяви фігурують в усіх комерційних угодах, бізнес-пропозиціях. Тож друковані аркуші документів потрібно надійно зберігати. І для цього створюють фірмові папки із цупкого паперу.

Фірмові бланки

Чимало компаній щоденно ведуть активне листування з клієнтами, проводять анкетування, приймають численні внутрішні заяви та звіти від працівників. Аби прискорити процес заповнення подібної документації, великі компанії створюють фірмові шаблони. Це бланки, у яких частина інформації вже надрукована. Приміром, юридичні дані про компанію, шапка для заповнення особистих даних клієнта.

Окрім зручності, такі бланки ще й вдало працюють на імідж компанії. Брендовані елементи добре запам’ятовують клієнти. Компанія, яка подає документацію в оформленому вигляді, завжди викликає більше довіру. Адже будь-яка фірмова поліграфія є незмінним елементом іміджу бренду.

Поштові конверти

Адресні поштові розсилки, або дірект-мейл, є не менш популярним напрямком маркетингу, ніж електронні листи. І якщо комерційні пропозиції, надіслані через e-mail, часто опиняються в спамі, то поштовий конверт буде доставлено адресату персонально.

Компанії часто надсилають комерційні пропозиції, каталоги та брошури із товарами, описи послуг чи роздруковані прайси. Аби чітко ідентифікувати поштову кореспонденцію, варто використовувати брендовані поштові конверти. У залежності від виду документів, можна обрати й друк конвертів різних форматів:

 • Євроконверти, або ж DL. Зручний формат конвертів, у яких можна надсилати складений утричі аркуш А4.
 • С4 – оптимальний варіант конверту для аркушів, які не можна складати. Приміром, офіційні документи форматом А4.
 • С5 – невеликі конверти. У готовому вигляді вони мають розміри 229х162 мм.
 • С6 – найменші стандартні конверти із розміром всього 162х114 мм.

На конвертах можна надрукувати символіку бренду, приміром, лого та слоган. Конверт може бути виконаний у корпоративних кольорах. Для зручності на ньому друкується готовий шаблон із адресою компанії. На сайті xprint.com.ua ви можете дізнатися актуальні ціни на друк фірмової поліграфії різних видів.

Відео

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.