Четвер, 2 Лютого

У Бердичеві здаватимуть в оренду будівлю колишнього тубдиспансера

Це приміщення знаходиться у дуже привабливому місці, майже в центрі міста, біля педколеджу, але вже давно не використовується за призначенням.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Саме тому було прийнято рішення про здавання його в оренду, а на передостанньому засіданні виконавчого комітету затвердили звіт про незалежну оцінку його вартості, яка склала станом на вересень 2022 року – 1 мільйон 182 тисячі 380 гривень (або 30 тисяч доларів).

Ціна оренди буде вираховуватись у відсотках від цієї вартості, але який саме відсоток складе поки що не визначились, тож офіційного оголошення про оренду поки що не було.

Але потенційні орендарі вже зараз можуть придивлятись до цієї одноповерхової будівлі, яка хоч і розташована в чудовому місці, але потребує значного ремонту для її успішної експлуатації.

Колись у дворі тубдиспансера були ще й гаражі, але від них залишились лише частки стін, тож в документації про оренду буде лише будівля диспансеру та туалет.

Колишній затишний двір тубдиспансеру теж уже не такий затишний, бо ним зараз користуються власники та орендарі новітнього офісного центру, який притулився в колишніх гаражах та майстернях старої меблевої фабрики (про це буде окремий репортаж), і рішенням виконкому їм ще раніше було встановлено сервітутний проїзд.

tub1

tub2

tub3

tub4

tub5

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.