Понеділок, 2 Жовтня

В Бердичеві постануть нові магазини, кав’ярні та косметичні кабінети

Містобудівна рада, засідання якої сьогодні відбулось, дала «зелене світло» всім представленим ескізним проектам.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Так, по вулиці Євгена Старікова, 15 одну з квартир на першому поверсі переобладнають під косметичний кабінет. Його власниця планує зробити благоустрій ще чималої території біля нього.

В будинку біля центрального ринку по вул. 30-річчя Перемоги, 3, де на першому поверсі ще залишалась одна житлова квартира, а всі інші вже давно зайняті магазинами, аптеками та перукарнею, тепер і з неї зроблять теж магазин.

А по вулиці Садовій, 42 (біля Інтендантського) власниця квартири хоче обладнати її під кав’ярню. Розробницю проекту запитали за автостоянку, на що вона відповіла, що там поруч є вже стоянка біля магазину, якої буде досить і для відвідувачів кав’ярні. Але члени містобудівної ради сказали, що це треба узгодити, адже власники магазину за власний рахунок робили «кишеню» для автомобілів, і в Бердичеві вже були подібні прецеденти скандалів та розбірок.

При обговоренні всіх об’єктів начальник міської архітектурної інспекції наголошувала, що доступність для маломобільних верст населення має бути дотримана перш за все.

Крім реконструкцій члени ради розглянули ще два ескізних проекти опорядження фасадів об’єктів, які знаходяться на центральних вулицях міста.

Колишній будинок побуту по вул. Вінницькій, 44 буде мати тепер не зовсім симетричний фасад, а зупинковий комплекс з двох магазинів поблизу міської лікарні змінить своє оздоблення, буде відремонтований та набуде додаткових елементів.

mistobud1

mistobud2

mistobud3

mistobud4

mistobud5

mistobud6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.