П'ятниця, 9 Червня

Дратують дзвінки від кредиторів - Вихід є!

19 груд. 2022

Дзвінки від кредиторів часто дратують. Немає часу і банального бажання розмовляти з будь-ким, особливо щодо свого фінансового стану. Навіщо МФО дзвонить? У цьому немає великого секрету – дзвінок потенційному позичальнику – це перевірка. Своєрідний психологічний метод, який дозволяє виявити шахрая за допомогою певних питань. Але так чинять не всі організації.

Тоді як можна отримати гроші без дзвінків?

Оформити кредит онлайн можна без дзвінків та інших перевірок навіть не виходячи з дому, адже достатньо мати пристрій із виходом в Інтернет та паспорт громадянина України. Кредит онлайн на карту є дуже зручним способом отримання коштів для громадян, які не можуть відвідати офіс організації.

Завдяки автоматизованій роботі більшості мікрофінансових організацій кредит онлайн можна оформити з низькою ймовірністю відмови. Якщо МФО не дзвонять для перевірки, то вони видають кредити будь-кому? Насправді ні. Мікрофінансові організації, крім дзвінків, мають інші методи ідентифікації потенційного позичальника..

Для цього використовуються скоринг-системи, які вивчають:

 • Дані з BankID;
 • Скан копії або якісні знімки паспорта або селфі з ним;
 • Тимчасове заморожування коштів на банківській карті
 • Зазвичай вона не перевищує 10 гривень.
 • Бази даних Пенсійного фонду;
 • Соціальні мережі.

Що потрібно зробити для оформлення кредиту онлайн на картку?

 • Вибрати критерії кредиту

Сума та термін кредитування мають індивідуальне відсоткову винагороду. Відсотки користуванням кредитом є гарантією повернення коштів потенційним позичальником.

 • Заповнення персональної анкети на офіційному сайті МФО

Слід вказувати правдиві дані, а також повно заповнювати поля, не допускаючи граматичних помилок.

 • Прикріпити необхідні документи

Можна прикріпити якісну фотографію або скан-копію залежно від вимог мікрофінансової організації.

 • Верифікація банківської картки

Карта має бути зареєстрована на ім'я позичальника!

 

Компанії потрібен деякий час для обробки заявки та перевірки даних. Ця процедура проходить досить швидко і рішення щодо кредиту виноситься протягом кількох годин. Деякі сайти з автоматичною обробкою заявок, що надійшли, видають результат через кілька хвилин після заповнення анкети. І у разі схвалення клієнту пропонується кредитний контракт на підписання.

Як погасити заборгованість у мікрофінансовій організації?

Коли ви оформляєте мікропозику, МФО складає графік платежів згідно з умовами договору. Умови різні – відсотки, як правило, нараховуються щодня. 

Способи погашення мікропозик такі:

 • Готівкою в офісі МФО

Гарантований спосіб погасити заборгованість — прийти до офісу МФО, віддати гроші співробітнику та отримати документ, що підтверджує погашення. Перевагою є відсутність комісії, а недоліком – можливе незручне розташування офісу.

 • Через інтернет-банкінг

В екземплярі кредитного договору зазначаються реквізити. Завдяки онлайн-банкінгу можна сплатити заборгованість не виходячи з дому.
Перевагою є моментальний переказ коштів, а недоліком – можлива комісія чи затримка переказу коштів через форс-мажорні ситуації.

 • Через термінал

Перевагою є зручне розташування терміналів, адже вони знаходяться практично скрізь, а недоліком – висока комісія та затримка переказу коштів до 5 днів.

 • За допомогою перекладу з електронного гаманця

Погашення заборгованості за допомогою електронного гаманця схоже на спосіб оплати через онлайн-банкінг, тільки використовувати доведеться сайт або додаток електронного гаманця.
Перевагою є досить швидкий переказ коштів на рахунок МФО, а недоліком - комісія, яку так люблять платіжні системи.

 • Через офіційний сайт або мобільний додаток МФО

Під час верифікації картки клієнт автоматично закріплює її в Особистому Кабінеті. Можна вибрати опцію автоматичного знімання коштів з картки, так що оплата проходитиме день у день. А також можна сплатити з іншої картки, ввівши необхідні реквізити на сайті.

Найвигіднішим способом є погашення заборгованості через офіційний сайт МФО, адже оплата відбувається миттєво, а це важливо для того, щоб не допустити прострочення.

Відео

 • Послуги асенізатора в Бердичеві
 • pamyat
 • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.