Четвер, 2 Лютого

Як відкрити ощадний рахунок у sportbank?

19 січ. 2023

На сьогодні у списку найпопулярніших банківських продуктів чільне місце займає депозит. На перший погляд, це досить проста послуга: кладете гроші під процент — отримуєте прибуток. Однак за візуальною легкістю приховано складний механізм. Наприклад, різновид заощадження має значення. Розрізняють класичний депозит та ощадний рахунок. Останній відрізняється тим, що ви можете класти і знімати гроші у будь-який час. Втім процент теж дещо нижчий від класичного депозиту.

Процентні ставки на ринку

Наразі на ринку одні з високих процентних ставок і це передусім зумовлено обліковою ставкою НБУ. За допомогою зміни розміру облікової ставки, НБУ впливає на споживчий та інвестиційний попит, а відповідно й інфляцію, адже якщо облікова ставка висока, то і відсотки за кредитами та депозитами також зростають, це стимулює людей та бізнес заощаджувати. Тож зберігати гроші на депозиті з високими процентами цілком безпечно, і що не менш важливо — вигідно. Головне — правильно обрати банк

Ощадний рахунок «Рюкзак» від sportbank

Клієнтам sportbank доступне оформлення класичного депозиту під 17% річних —  «Boooster» з можливістю дострокового зняття коштів (при цьому ставка буде меншою на 0,5% залежно від строку) і ощадного рахунку «Рюкзак» під 10% річних.

Хоч основа в обох продуктів однакова, депозит «Boooster» та ощадний рахунок «Рюкзак» дещо відрізняються. По-перше, процентна ставка ощадного рахунку дещо менша, однак кошти можна вивести будь-коли — головне має бути банківська карта спортбанк. По-друге, у мобільному додатку можна налаштувати автоматичне поповнення «Рюкзака». Ну і ще одна важлива відмінність — виплата процентів щоп’ятниці. Маленький приємний бонус перед вихідними. 

Щоб відкрити ощадний рахунок «Рюкзак» у sportbank треба:

  • завантажити мобільний додаток sportbank у будь-якому мобільному сторі, наразі додаток доступний у Apple Store, Google Play, Huawei AppGallery; 
  • отримати банківську картку, пройшовши нескладну фотоверифікацію у додатку або за допомогою застосунку Дія;
  • після цього у вас буде рахунок у sportbank і можливість користуватися усіма перевагами додатку;
  • далі у додатку sportbank знайдіть вкладку «Депозит», виберіть «Рюкзак»
  • ознайомтеся з депозитною угодою та підтвердіть оформлення.

Також радимо перед початком користування мобільним додатком ознайомитися зі sportbank відгуки, аби впевнитися у правильності свого вибору.

Отже, якщо бажаєте примножити свої заощадження і мати до них вільний доступ, радимо спробувати ощадний рахунок «Рюкзак».

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.