Четвер, 2 Лютого

Вигідний обмін криптовалют

20 січ. 2023

Щоб не втратити гроші, треба знати все про обмін криптовалют. Найактуальніші питання: чим обмінники відрізняються від бірж, які відмінності надійних обмінників і як відбувається обмін віртуальних грошей. Біткоїнами цікавиться багато хто, коли розуміє, що це дозволяє непогано заробити. Як тільки біткоїн набув популярності, біткоїн курс поліз угору, у нього з'явилися конкуренти, а також посередники, які допомагають переводити віртуальні монети у реальні фінанси.

Популярність віртуальних грошей неухильно зростає, поступово компанії переходять на оплату послуг біткоїнами, але при цьому гривні, долари та євро продовжують лідирувати. Тож не обійтися без конвертації. У цьому допомагає конвертер криптовалют. Ця тема особливо актуальна для майнерів у всьому світі. Саме обмінники — інструмент, що допомагає переводити одні валютні одиниці в інші, тобто здійснювати обмін криптовалют. Не менш важливо правильно вибирати ресурс для обміну, від якого залежить безпека, надійність та швидкість угоди.

Конвертер криптовалют — принцип його роботи

Трейдери та майнери завжди знають, як змінюється вартість криптогрошей на ринку, який нинішній курс ethereum та іншої крипти. Саме корисний та швидкий конвертер криптовалют їм у цьому питанні допомагає. Навіщо потрібен калькулятор криптовалют? У нього лише одна мета – показати співвідношення різних видів цифрових грошей щодо один одного та у співвідношенні з фіатною валютою. Дуже актуальна ця інформація для майнерів: вони повинні розуміти, скільки реальної готівки вони отримують при конвертації віртуальної валюти в гривні або долари. Трейдери та інвестори використовують конвертер криптовалют як порадник. Він їм допомагає обрати стратегії роботи та дає можливість розрахувати рентабельність вкладень.

Оновлення ціни відбувається у режимі реального часу. Щохвилини калькулятор криптовалют синхронізується з головними біржами. Таким чином, обмінний курс гарантовано актуальний. Слід пам'ятати, що курс цифрових грошей перебуває у постійному коливанні. Щоб виконати транзакцію, на яку впливає обмінний біткоїн курс, підтвердити його потрібно уточнювати всі деталі перед самою угодою. Більше немає потреби у звичайному калькуляторі для виконання розрахунків, відстежувати котирування. Довідкові дані оновлюються дуже швидко після одного натискання мишкою.

У чому вигода використання калькулятора

Конвертація здійснюється повністю безплатно. Інструмент дозволяє з'ясувати вартість будь-якої криптомонети (припустимо, скільки коштує крипто ефір). Який обмін буде найвигіднішим на цей час. Можна працювати з різною одиницею виміру. Існує підтримка інших видів монет. Ніхто не обмежується лише розумінням, який у біткоїна курс. Існують запити щодо того, який курс ethereum. Потроху набирають обертів лайткоїни.

Головні переваги конвертерів:

 • зручний інтерфейс;
 • інтуїтивно зрозуміле керування;
 • моментальна конвертація;
 • оновлення інформації в режимі онлайн.

Популярних конвертерів дуже багато. На ресурсі WhiteBIT про них мається інформація. Кількість таких ресурсів регулярно зростає. Конвертер використовують, щоб перетворити економічну вартість однієї одиниці віртуальних грошей в іншу одиницю валюти. Робота в режимі реального часу дозволяє швидко і дивовижно точно дізнаватися про поточний рівень конвертації.

Способи легального та безпечного виведення цифрових активів

Найпопулярніший спосіб на сьогодні для виведення монет — це обмінники. Завдяки спеціальним сервісам можна продавати їх та після цього перераховувати гроші на банківську картку або іншу платіжну систему.

Покрокова інструкція обміну криптовалюти:

 • вибір обмінника;
 • вказівка виду криптогрошей та обсягу для її виведення;
 • висвічується отримана сума у вибраній валюті;
 • вказівку адреси, куди надсилати монети;
 • користувач їх переказує за вказаною адресою;
 • натискається кнопка підтвердження операції;
 • після надходження цифрового золота на адресу та обробки транзакції кошти переказуються на рахунок клієнта.

Дуже важливо переводити на рахунок ту кількість монет, що вказувалося під час укладання угоди. В іншому випадку кошти можуть бути втрачені, тому що не розпізнається сам переклад. Найчастіше на це йде близько десяти-п'ятнадцяти хвилин. Або варто звернутися до служби техпідтримки для з'ясування причин затримки. Іноді мережа завантажена, і це уповільнює процес підтвердження транзакції. Або при заповненні заявки були допущені помилки. Комісія різна – від 1% до 10%.

Все залежить від виду монет (скільки коштує крипто ефір), їх запасів на рахунку сервісу, способу виведення тощо. Крім самої комісії обмінника, частково збори припадають на зовнішню платіжну систему. Після цього комісія стягується за виведення коштів на картку банку. Дуже важливо не натрапити на шахраїв – фішингові сайти, що копіюють інтерфейси реальних майданчиків. Слід дотримуватись граничної обережності.

Біржі та правила їх роботи

Другий за популярністю спосіб обміну криптогрошей на фіатні гроші - це біржа. У більшості торгових майданчиків існує функція прямого виведення коштів на банківські картки. Це дуже зручна річ. До того ж безпечна. Єдиний недолік - відсоток комісії дещо зависокий. У процесі переведення в готівку віртуальних грошей майданчик виконує переказ коштів на сторонній сервіс, а той після перерахує їх користувачу. І тут оплачується відразу подвійна комісія. Її сума іноді сягає 5%. Тому перед підтвердженням своїх дій слід перевірити всі умови виведення.

Працюючи з віртуальними грошима враховується ризик, що її значення непостійне і може падати. Щоб запобігти втратам, коли падає біткоїн курс, можна його заморозити. Існують послуги, що дозволяють на короткий проміжок часу фіксувати ціну продажу віртуальних монет. Зазвичай, цей час не перевищує п'ятнадцять хвилин. Іноді за дану можливість стягується додаткова комісія.

Додаткові способи обміну 

Криптомати також переводять у готівку валюту. Вони як аналоги банкоматів. Кожен має свою власну цифрову адресу. Користувачі переводять на нього кошти і також у готівку популярні монети. Однак у них ціла низка недоліків: висока комісія, вони слабо поширені, дуже високий ризик потрапити на шахрайський пристрій.

За готівку змінювати цифрове золото теж не варто. Припустимо, під час особистої зустрічі переводяться цифрові активи та виходять гроші. Таку операцію бажано проводити лише тоді, коли добре знаєш людину. Потрібно довіряти людині. Інакше великий ризик втрати коштів під час обміну криптовалют. Обдурюють на кожному кроці. Пропонують невигідний обмін, партнер зникає відразу після перерахування йому віртуальної валюти, привласнює її собі, посилаючись на технічні помилки.

Відмінності обмінників від бірж

Ті, хто тільки починає займатися майнінгом, цікавляться, чим відрізняються обмінники та біржі? Існує багато майданчиків, що пропонують обидва варіанти операцій, проте контактуючи з обмінником торгівля відбувається безпосередньо на них. Біржа - посередницький майданчик для купівлі-продажу віртуальних монет. На ній відбувається укладання угод через інших власників, яких не менше за ваше цікавить, скільки коштує крипто ефір і за скільки його можна продати. Якщо говорити іншими словами, обмінники заробляють на перепродажі цифрового золота, тому зацікавлені в тому, щоби купити їх дорого і ще дорожче збути.

Основні відмінності бірж та обмінників:

 • ціна на віртуальні монети у другому випадку вища, ніж у першому, але можна напоротися на додаткову приховану комісію;
 • криптобіржа в рази надійніша при проведенні фінансів;
 • коли обмін виробляється на біржі, сума спочатку потрапляє на біржовий акаунт, а потім виводиться на рахунок платіжної системи, а при проведенні операції в обмінному пункті, за неї надходить потрібна електронна валюта;
 • суто технічні моменти — у другому випадку повинен бути оператор, щоб виконати обмін криптовалют, а в першому випадку всі операції проводяться автоматично.

Несумлінних посередників достатньо. Бажано перед тим, як виконати переклад, прочитати уважно відгуки та вивчити рейтинг. Існують ресурси, які спеціально цим займаються. Швидкість обробки заявок від користувачів також має значення. Все має відбуватися вчасно. Обов'язково звертають увагу на курс ethereum або той же біткоїн курс, відсутність прихованих умов перекладу. Грамотна та своєчасна робота служби техпідтримки вітається — вона допомагає вирішити спірні моменти.

Відео

Lionok 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.