Субота, 25 Березня

В бердичівському АТБ пусті полиці – що це може означати?

Я взагалі-то рідко ходжу по магазинам, а в АТБ взагалі стараюсь не заходити. Там багато людей, мало місця та специфічний асортимент.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Але вчора зайшов «хліба купити» і здивувався, що людей в магазині, який знаходиться в «Бальзак-центрі» порівняно небагато.

А коли побачив полиці, де мали б бути сири та ковбаси, то зрозумів, чому мало людей. Ці полиці були майже порожніми.

Останній раз бачив таку пустку на полицях бердичівських супермаркетів «Фора» в березні минулого року, коли вони планували закритись. Тоді було оголошено про 50% знижку на всі товари. Їх, звичайно ж, розмели, а потім ситуація змінилась, і полиці знову наповнились продуктами.

То, може, це такий маркетинговий хід придумали в АТБ, подумалось мені.

Але менеджер магазину спростував таке припущення. Просто в торговому залі зламались холодильні вітрини, тож продукцію, що швидко псується поки що сюди не виставляють. Та скоро вітрини обіцяють полагодити, і полиці знову заповняться м’ясними та молочними продуктами.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.