Понеділок, 5 Червня

Підприємцям зі сходу пропонують провести релокацію своїх бізнесів до Бердичева

31 січ. 2023 РІО-Бердичів

З початком війни багато підприємців, які розвивали свою справу у східних областях, змушені були або звернути свою діяльність повністю, або перенести її на більш спокійну територію у зв’язку із постійними рашистськими атаками. Сприяти тому, щоб бізнесмени не закривали свої підприємства, а переносили їх на інші локації є дуже важливою справою. Економіка України перебуває у скруті і її потрібно піднімати.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Можливо, з’являться релоковані бізнеси у Бердичеві, що було б дуже корисно для нашого міста, вважає Роман Левицький. Днями до очолюваного ним волонтерського штабу «УКРАЇНСЬКОЇ КОМАНДИ» звернувся підприємець з тимчасово окупованого Марганцю, який розглядає Бердичів серед інших можливих, де він міг би розмістити своє підприємство на 150 робочих місць.

У штабі бізнесмена радо зустріли та надали детальну консультацію щодо специфіки міста, матеріально-технічної бази, комунальних тонкощів. Роман Левицький запропонував та презентував варіанти, що здатні задовольнити підприємницькі потреби для даного бізнесу індивідуально, а юристи «УКРАЇНСЬКОЇ КОМАНДИ» надали повний юридичний супровід, який наразі був потрібен.

Керівник волонтерського штабу сам займався підприємницькою діяльністю і переконаний, що наше місто дуже перспективне для релокації, бо має багато кваліфікованих спеціалістів у різних галузях, гарну логістичну розв’язку, на території є досить вільних приміщень, які поки що пустують, а можуть бути задіяні під виробництво та приносити користь. У своєму дописі про візит підприємця зі сходу щиро дивується, чому досі влада не займається цим питанням і не залучає їх до нас. Вважає, що це потрібно робити, бо релоковані бізнеси створять нові робочі місця для бердичівлян та приноситимуть дохід до бюджету міста та країни. Саме тому прагне створити всі умови, щоб підприємець з Марганця обрав саме Бердичів і розгорнув тут свою діяльність.

Команда штабу відкрита для підприємців, яким цікаве наше місто, обіцяє всебічну допомогу і підтримку у вирішенні питань щодо релокації та залучення до Бердичева додаткових інвестицій.

relokacia2

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.