Середа, 29 Березня

Історія з територією бердичівської нафтобази не знайшла свого вирішення на сесії

01 бер. 2023 Дар’я Мішина

Після обідньої перерви депутати саме і перейшли до питання власника приміщень на нафтобазі. В залі з’явився і сам підприємець. 

 

 

Олександр Миколайович Папірник розповів, що в 2020 році він купив будівлі на території колишньої нафтобази та дотепер ними користується. Одразу він зробив реставрацію та благоустрій на прилеглих територіях навколо будівель. Початок його бізнесу стартував разом з локдауном, але незважаючи на це він приносив хороший прибуток. Через 3 роки Олександру Миколайовичу інкримінують сплатити податок за всю територію, а це на хвилиночку, 7.5га, при тому, що він не єдиний хто користувався нею.

Чоловік вважає, що все повісити на нього може і легше, але несправедливо. Він має лише нерухоме майно, а на території багато рухомого майна, вони ж і користуються цією територією. За словами чоловіка, протягом 2021-2022 року компанія «Житомир Нафтопродукт» сплачувала щомісячно податок у розмірі 36 та 42 тисячі відповідно.

Начальник відділу земельних відносин Вадим Ігорович Трушевський, прояснив ситуацію з іншого боку. Сформований попереднім користувачем договір на цю земельну ділянку оформлений з внесенням у земельний кадастр. Це означає, що тепер для того, щоб не переплачувати за ту територію, якою Олександр Миколайович не користується, потрібно оформити договір оренди на всю територію і тільки після цього можна зробити поділ, де кожен з підприємців сплачуватиме за ту ділянку, якою користується. Збитки нараховані за використання земельної ділянки, адже доказів того, що він не користувався земельною ділянкою немає. Вадим Ігорович розповів, що є три виходи з цієї ситуації: надати докази своєї правоти на засіданні, оскаржити рішення в суді або виплатити кошти, можливо, шляхом реструктуризації боргу.

Втрутилась в обговорення юрист міської ради, яка застерегла депутатів про те, що в минулому році на засіданні було укладено рішення на користь Олександра Миколайовича, про те, що він хоче укласти договір на цю ділянку, після чого договір так і не був укладений, і якщо зараз депутати підтримають підприємця, то виходить, що міська рада не виконує своє ж рішення.

Перед початком голосування Віталій Березовенко поцікавився в Олександра Папірника, що він зробив за півтора місяці після того як склали акт. Олександр Миколайович відповів, що навіть не знав, що на нього складений акт.

Рішення про нарахування збитків прийнято - «за» проголосували 20 депутатів, утримались двоє. І мабуть, воно буде оскаржуватись.

naftobaza 01

naftobaza 02

naftobaza 03

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.