Середа, 29 Березня

Обов’язкові для прочитання: у чому секрет популярності книг про маркетинг і де їх купити

09 бер. 2023

Уміння продавати у різні часи допомагало представникам комерційної сфери досягти успіху і є актуальним також у наш час. Якщо знати, за які "ниточки" смикнути та на що і як правильно "натиснути", можна продати будь-що із максимальною вигодою для себе. Щоправда завжди потрібно бути в курсі останніх новин і тримати себе у тонусі, бо важелі впливу на потенційних покупців чи користувачів послуг з роками змінюються.

Чому потрібно вчитися маркетингу і де взяти потрібну інформацію

marketyng1Є фахівці, які зробили маркетинг своєю професією, але для більшості вивчення ринку та його розуміння є запорукою розвитку їх бізнесу, тому принаймні в основах процесів збуту товарів та їх рекламі у сучасному світі потрібно розумітись кожному. Допомогти розібратись у цьому покликані книги про маркетинг, які у широкому асортименті від різних світових авторів можна купити у магазині КнигоЛенд.

Скільки б не було джерел та сучасних ресурсів для пошуку інформації, книга була, є і буде найпрактичнішим із них і таким, що ніколи не вийде з моди. Хоча б тому, що її можна придбати, лишити собі та зберегти для дітей, подарувати до будь-якого свята близькій і не дуже людині. Це - універсальний презент. Паперова книга не залежить від наявності/відсутності електрики, є доступною у будь-який час, при цьому здатна навчити не гірше від інтернет-майданчиків та тематичних відео з презентацій чи конференцій. Ви не загубите корисну думку через банальний збій програми: навіть якщо щось з прочитаного вами буде забуте, ви легко віднайдете усе, що потрібно, на книжковій полиці. Для тих, для кого гортання сторінок - не його, сучасні видавці пропонують також електронні варіанти друкованих книг.

marketyng2Багато видань є розповіддю відомих світу цього про їх шлях до визнання і життя, яке передувало написанню книги про маркетинг для початківців чи діючих спеціалістів. Такі відверті розповіді та секрети, що свого часу зробили успішним нині мільйонний бізнес є гарною інвестицією до своєї особистої бібліотеки. Ролик у мережі передивлятись часто ви не будете, а от книгу обов’язково з користю переглянете.

Книги про маркетинг спрямовані на покращення: якості життя, розвитку власної справи, продукту або послуги, яку ви пропонуєте, зв’язків із громадськістю, стосунків із партнерами по бізнесу, споживачами та навіть конкурентами. Кожна складова - важлива, і кожна є отим коліщатком, без якої досягти злагодженої взаємодії та отримати прибуток від діяльності не вийде.

Купуємо книги про маркетинг у КнигоЛенді

marketyng3Обрати потрібну літературу буває непросто не тільки новачкам, а й досвідченим фахівцям. Хтось шукає інформацію про основи маркетингу, комусь цікаво дізнатись про шляхи подолання проблем, що виникають у ході ведення власної справи та її "розкрутки", декому важливо розумітись на деталях та професійних хитрощах контент-менеджменту і SMM, а є читачі, котрі просто прагнуть почитати корисну літературу для загального розвитку.

В залежності від потреб можна придбати:

 • збірники з креативного мислення;
 • маркетингову аналітику;
 • книги зі стратегії розвитку;
 • книги з просування та реклами;
 • невідомий брендинг.

marketyng4У магазині КнигоЛенд кожен знайде свій варіант книги. Для зручності тих, хто розуміє, що саме шукає, на сайті працює спеціальний фільтр, за допомогою якого усю тематичну літературу можна відсортувати за такими категоріями як:

 • ціна;
 • видавництво;
 • автори;
 • серія товару;
 • рік видання;
 • мова.

Також, завдяки простому інтерфейсу можна побачити акційні пропозиції від магазину та купити книги про маркетинг вигідно зі знижкою. Біля кожної книги вказана її ціна, короткий опис, біля деяких творів також є відгуки від тих, хто вже прочитав їх та вирішив поділитись враженнями щодо прочитаного. Зробити замовлення просто - варто тільки помістити у кошик обрану книгу (книги), вказати свої контактні дані для доставки та підтвердити замовлення.

Обирайте свою книгу про маркетинг, навчайтесь, застосовуйте перевірені прийоми на практиці, дійте і досягайте успіху завдяки тематичній літературі від авторів-професіоналів маркетингової справи.

 

Відео

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.