П'ятниця, 9 Червня

Як «одшивають» потенційних учасників тендеру на завершення бердичівського скейт-парку

Про це грандіозне будівництво писали ми вже не раз і не два. Третій тендер на завершення будівництва скейт-парку на пляжі було оголошено 22 березня, і про це ми теж писали.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Після цього секретар міськради бідкався, що після таких публікацій знову ніхто не прийде на тендер. Але, якщо подивитись на запитання, які подають потенційні учасники цього тендеру на сайті Прозоро, то аж ніяк не газетні публікації їх відлякують, а умови, які заклали в тендерну документацію замовники.

Одні запитують, чому будівництво інших схожих об’єктів не може вважатись аналогічним договором, а їм відповідають: «Не може...»

Інші запитують, чи може вважатись аналогічним договором договір поставки фігур для скейт-парку (а по суті, тільки це й залишилось зробити в Бердичеві), а їм кажуть: «Ні, має бути лише будівництво, реставрація чи поточний ремонт скейт-парків...».

Тобто, якийсь посередник, який вже зв’язував докупи заливщиків бетону та виробників фігур може брати участь в тендері, а виробник цих фігур – ні?!!

P.S. Ще на початку цієї епопеї, коли в Бердичеві діяло підприємство, яке мало сертифікати на виготовлення подібного обладнання, його керівник пропонував свої послуги, і значно дешевше, але комусь це не сподобалось. 

park1

park2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.