П'ятниця, 9 Червня

Державні аукціони автомобілів: секрет економії та можливість вигідної покупки

17 трав. 2023

Всім нам хочеться зекономити гроші на великих покупках, таких як автомобілі. Однією з найбільш цікавих і недооцінених можливостей для цього є державні аукціони автомобілів. Зазвичай проводяться вони органами державного управління, що продають відібрані або зайві авто. Чи є якісь секрети цих аукціонів, які допоможуть вам знайти свій ідеальний автомобіль за вигідною ціною? 

Які автомобілі можна знайти на державних аукціонах?

Державний аукціон автомобілів це місце, де можна зустріти різноманітні автомобілі, які потрапили сюди з різних причин. Серед них:

 

 • Авто, які були конфісковані у злочинців.
 • Автомобілі, що були знайдені після крадіжки та не були повернені власникам.
 • Транспортні засоби, які використовувалися державними службами (наприклад, поліція, пожежники, медичні служби), та вже не відповідають вимогам або просто зношені.
 • Авто, які були зняті з обліку через несплату боргів.
 • Непродані автомобілі з автосалонів, що закрилися або змінили власника.

 

Перевагою державних аукціонів є відсутність посередників, що дозволяє покупцям отримати автомобіль без переплати. Ціни на державних аукціонах можуть бути значно нижчими за ринкові, адже метою є швидка реалізація авто, а не отримання максимального прибутку. Крім того, оскільки автомобілі зазвичай продаються "як є", покупці мають змогу придбати авто зі значною знижкою, якщо готові вкласти у ремонт або покращення.

Як підготуватися до державного аукціону автомобілів?

Перш ніж вирушити на аукціон, зверніть увагу на такі моменти:

 

 1. Зареєструйтеся на відповідному сайті або офісі, щоб отримати доступ до списку автомобілів та інформації про аукціони.
 2. Вивчіть список доступних авто, щоб визначити, які з них вам цікаві. Спробуйте знайти додаткову інформацію про ці автомобілі: історію ремонтів, сервісні записи, можливі проблеми тощо.
 3. Відвідайте аукціон заздалегідь, щоб особисто оглянути автомобілі. Це допоможе вам визначити, який з них насправді відповідає вашим потребам і бюджету.
 4. Визначте свій максимальний бюджет на аукціоні. Пам'ятайте, що крім вартості автомобіля вам, можливо, доведеться врахувати витрати на ремонт, страхування, реєстрацію та інші витрати.

Як зробити ставку на аукціоні?

В основному, є два типи аукціонів: аукціони з відкритими ставками (де учасники відкрито заявляють свої ставки) і аукціони з закритими ставками (де учасники подають свої ставки на папері або онлайн, і переможець визначається після закінчення аукціону). Важливо розуміти правила конкретного аукціону, на якому ви берете участь, а також прослідковувати свій бюджет і не перевищувати його. Запам'ятайте, що емоції та адреналін можуть вас змусити піти за рамки свого максимального бюджету, але важливо залишатися розсудливим, щоб не опинитися в складній фінансовій ситуації.

 

Якщо вам пощастило виграти автомобіль на аукціоні, вам потрібно буде забезпечити його оплату і транспортування. Залишайтеся обережними, пам'ятайте про свій бюджет та наслідуйте поради з цієї статті, і вам вдасться зробити вигідну покупку на державному аукціоні автомобілів.

 

Відео

 • Послуги асенізатора в Бердичеві
 • pamyat
 • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.