П'ятниця, 9 Червня

Як здійснити вигідний та безпечний обмін крипти і заробити на цифрових грошах

19 трав. 2023

Курс валют вже давно є тією інформацією, яка всіх цікавить, відіграє ключову роль у ціноутворенні, рівні доходу, фінансових можливостях, інтегрує валюту кожної окремої країни до цілісної світової системи грошей, допомагає оцінити її цінність на міжнародному ринку. 

В пошуковику запити стосовно співвідношення гривні до євро чи долара доступні з одного кліку, проте останнім часом все більше запитів від користувачів стосуються також цін на криптовалюту, способів її купівлі чи обміну у перевірених обмінниках. Особливою популярністю серед українців користується Обмін крипти на Обміфай – сервісі, у якому зібрані найнадійніші українські та європейські обмінники цифрової валюти.

Де обміняти криптовалюту без ризику

bitkoin1Крипта непомітно увійшла у наше життя, однак впевнено закріпилася в ньому і на рівні зі звичайними валютними одиницями може слугувати реальною монетою розрахунку за товари чи послуги онлайн. Перелік останніх з кожним роком значно розширюється, а це значить, що люди звикають до крипти та вводять її у активний вжиток. Звичайно, купити хліб за неї у найближчому магазині поки що неможливо, а от більш вартісні покупки в більшості вже є доступними в цифровому еквіваленті. Якщо аналізувати обіг криптовалюти у 2023-му, стає зрозумілим, що найбільше попитом користуються крипти BTC, ETH, XMR, USDT, XRP.

Сьогодні є достатньо варіантів для купівлі грошей у цифрі. Вигідні пропозиції з порівняно низькими ставками пропонують багато приватників. Проте краще не міняти валюту на крипту на тих ресурсах, у яких ви не впевнені. Інакше є ризик потрапити на шахраїв. Сумнівні угоди минайте стороною, тим паче, що з Обміфай це зробити просто.

Алгоритм дій наступний:

 1. Користувач вводить потрібну обмінну пару, наприклад, гривня – Bitcoin.
 2. Сервіс автоматично пропонує перелік варіантів компаній, які можуть цей обмін здійснити.
 3. Клієнт обирає найбільш підходящий за курсом обміну та відгуками.
 4. Здійснює обмін валют – впевнено, вигідно та безпечно.

Збереження криптовалюти та варіанти її обміну

bitkoin2Серед новачків одним із самих частих запитань є питання щодо збереження криптовалюти. Дехто використовує для цього мобільні банкінги, що криптовалюту підтримують, однак для нашої країни вони є недоступними, тому здебільшого українці обирають для збереження своїх цифрових грошей гаманці – гарячі та холодні, а також біржі.

Якщо клієнту потрібно, щоб гаманець підключався до інтернету, варто обирати Hot wallet (гарячий гаманець) – програму для зберігання крипти у вигляді мобільних гаманців та гаманців, що завантажують на ПК. Вони популярні, але за надійністю все-таки поступаються холодним гаманцям (Cold wallet), котрі не під’єднані до мережі. Вони виглядають як USB-накопичувачі чи жорсткі диски. Віддалено їх не можна зламати, тому вони більш безпечні. Біржі піддаються кібератакам найбільше, але на цих онлайн платформах можна купити крипту, продати її, зберегти чи обміняти по підходящому курсу на потрібну валюту.

Способи збереження цифрових грошей безпосередньо впливають на варіанти її обміну. Для клієнтів, які зберігають свої монети на біржі, є можливість біржового обміну Р2Р (Peer-to-peer) – прямої взаємодії (продаж, купівля, обмін і т.д.) між користувачами без посередників. Другий варіант – проведення транзакцій на ресурсах (обмінних пунктах), що є на Obmify.

Заробіток на крипті з Омбіфай

bitkoin3Загалом, заробіток на крипті є дуже вигідним, але він передбачає постійний моніторинг валютного курсу на монету, що є в його цифровому гаманці. Дізнатись курс можна на інтерфейсі монетних бірж, а також на профільних сервісах, що є в мережі. Ціна на крипту може стрімко змінюватись, і не завжди клієнт при цьому залишається у виграші. Якщо він стрімко падає, тоді є резон обміняти його на іншу валюту, щоб не втратити фінансово. Здебільшого монети мають нестабільну ціну, крім стейблкоїнів – стабільної грошової одиниці. Їх вартість співвідносна 1 : 1 зі звичайним фіантним американським доларом. Частіше всього їх використовують для фіксації прибутку на торгах.

Перевагами сервісу Омбіфай є:

 • всі обмінники до того, як потрапити до бази сервісу, перевірені вручну на безпечний обмін;
 • рейтинг обмінників дозволяє швидко обрати найбільш підходящий для себе варіант;
 • після кожної транзакції клієнт може описати враження про співпрацю з обмінником та порадити його, чи відмовити інших від його послуг;
 • можливість перевести крипту в національну або іноземну валюту або зарахувати її на свою банківську карту відповідно до діючого курсу.

Якщо ви зацікавлені у купівлі, обміні чи монетизації криптовалюти, переходьте за посиланням вище у статті, обирайте обмінник та проводьте потрібні транзакції вигідно і безпечно.

Відео

 • Послуги асенізатора в Бердичеві
 • pamyat
 • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.