П'ятниця, 9 Червня

Нарешті у Бердичеві побачили проблеми території колишньої меблевої фабрики

В документах, які готуються на чергову сесію міської ради, є проект рішення «Про затвердження актів обстеження стану та використання земельних ділянок, актів про визначення розмірів збитків».

 


Згідно з ним, депутатам пропонується затвердити розмір збитків від незаконного (чи недооформленого) користування сімома земельними ділянками. Найбільша за площею ділянка складає 7,6 гектари – це територія колишньої меблевої фабрики на Корніловці, на якій залишились руїни цехів, та адмінприміщень.

 

Зараз цією територією користується Житомирське ТОВ «Енергон 1», і саме йому нарахували збитки у розмірі 658 тисяч гривень, які зазнав міський бюджет. Цікаво, що директором цього підприємства числиться Юрій Волтарніст, який був головною дійовою особою в історії про Терехівське сміття (там, до речі, теж є цікаві нові обставини, про які напишемо окремо).

На жаль, історія цієї частини меблевої фабрики, яка волею судів та махінацій опинилась в руках спритних ділків, відрізняється від більш вдалої історії сусідньої частини (де розмістилось підприємство «Дніпровуд») чи сусіднього авторемонтного заводу, де теж успішно діють оновлені підприємства.

На початку 2022 року цілісний майновий комплекс (тобто руїни на 7,6 гектарах землі) виставлявся на продаж на сайті «Прозоро-продажі» за ціною 4,7 мільйони гривень. Торги тоді не відбулись, бо почалась війна.

Сьогодні за телефоном, вказаним в оголошенні, вдалось зв’язатись з Миколою Дороховим, який представився ріелтером, що не має ніякого відношення до власників цього комплексу і, відповідно, до його боргів за використання земельної ділянки.

Але інтернет дає змогу зараз аналізувати дії підприємців, і зовсім невипадковим виявилось, що Микола Дорохов був покупцем недобудованого заводу в Тереховому. Тобто, він все-таки має відношення до обох цих проблемних підприємств. Подейкують, що до них має відношення і теперішній депутат обласної ради від Бердичева.

Колишня міська влада пробувала якось впливати на власників цієї частини фабрики, ще коли там були не руїни, а цехи, але в них не вийшло домовитись ні по-доброму, ні по-офіційному. Тоді вони говорили, що фабрику захопили бандити, і управи на них немає.
Чи вдасться цій міській владі хоча б трохи повернути боргів, побачимо...

 mebleva1

mebleva2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.