П'ятниця, 9 Червня

Ціна на полуницю і не тільки на бердичівському базарі

25 трав. 2023 Власкор

Черга біля першої полуниці зацікавила і змусила зупинитись, щоб дізнатись, по чому вона і звідки привезена. Виявилось, везли ягоду із Закарпаття, місцевої поки на ринку немає. Просять за неї по 70 гривень на кіло і охочих купити її вистачає. За молоду картоплю треба віддати 65 гривень за кілограм. 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Але найбільший ажіотаж зараз біля суперходового в цю пору товару – розсади. Ціна за 10 штук коливається від 20 до 50 гривень, та вже традиційно замість десятка покупці отримують дюжину рослин. 

Людей на базарі багато. Місцями покупцям було важко розминутись, особливо, в районі автостанції, де продають молочку та овочі з фруктами. Продавці, товар, покупці – все зосереджено на вузькій дорозі, якою маневрують водії, виїжджаючи і заїжджаючи на ринок. 

polynica1

polynica2

polynica3

 

 

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.