Вівторок, 3 Жовтня

Як в Бердичеві за два дні на траві виріс фундамент

В понеділок на засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури розглядались питання, що стосуються надання в оренду земельних ділянок. І на одному з них справа застопорилась. 

 Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Спеціалісти земельного відділу підготували проект рішення, в якому передбачалось припинити договір оренди 7 соток землі за адресою вул. Житомирська 74 В Савчук Галині Василівні та передати цю землю Мілашу Руслану Андрійовичу «в зв’язку з набуттям власності на нерухоме майно».

Але голова комісії Олег Пасічник сказав, що він проти такого рішення, адже він особисто виїжджав на місце і ніякого нерухомого майна там не бачив. Мовляв, за документами там мав би бути фундамент будівлі, але його там немає! Тому профільна комісія і не підтримала винесення цього питання на сесію.

Та пройшло два дні і на цій земельній ділянці з’явився «фундамент». Туди терміново привезли стовпи з електроопор, розклали їх на траві рівненько прямокутничком, замазали розчином з’єднання між ними і вуаля, вже й з’явився «об’єкт нерухомості».

Читачі можуть сказати, ну й що з того, хто який хоче фундамет, такий і будує, але є нюанси. Попередньому користувачу ділянка надавалась для будівництва об’єкту торгівлі. І якщо він нічого не почав будувати, то мусив би просто здати ділянку назад до загальних земель міста. Але тут він, точніше вона, фактично захотіла продати право оренди землі іншій людині, тобто взяти гроші за повітря, за дозвіл, за «вирішення питання» у владних коридорах.

Як тепер воно вирішиться залишається загадкою, адже після земельної комісії пройшло ще кілька комісій, і як вони голосували нам поки що невідомо. Думаю, що на погоджувальній раді воно знову «випливе», і на сесії ми вже побачимо, чи зарахують стовпи в якості фундаменту, чи ні.

fund1

fund2

fund3

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.