Четвер, 28 Вересня

Бердичів’яни підтримують беззаконну торгівлю

На засідання адміністративної комісії було розглянуто два чергових протоколи що були складені муніципальними інспекторами за статтею 152 про адміністративні порушення. А саме за стихійну торгівлю прямо на території пішохідних тротуарів.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

За адресою вулиця Одеська 40/1, дівчина торгувала на пішохідній зоні тротуару не маючи на це відповідних дозвільних документів на торгівлю чим порушила Ст. 152 КУпАП і була притягнута до відповідальності муніципальними інспекторами.

Під кас засідання дівчина розповіла про складну життєву ситуацію, про те як мусить одна доглядати дитину, поки чекає чоловіка з війни. Тримає городину і вирішила її продавати, зайнялася перекупом ще деяких овочів аби мати більший прибуток. Хотіла зняти в оренду ларьок, але виявилося, що більшість таких ларьків встановлені не законно і наразі здавати їх теж заборонено. Зверталася також до керівництва ринку на Червоній горі, аби орендувати там собі місце проте їй сказали, що вільних наразі немає. Тому вирішила займатися стихійною торгівлею, на чому і була спіймана інспекцією.

Зважаючи на всі фактори вище, члени адміністративної комісії проголосували за найменшу суму штрафу.

Проте питання стихійної торгівлі залишається відкритим і члени адміністративної комісії розгублені від складності ситуації. Половина мешканців Бердичева обурена тим, що таке беззаконня процвітає, люди займаються торгами не сплачуючи податки, не реєструються підприємцями та не несуть жодної відповідальності за свій товар. А також, за словами місцевих мешканців, не маючи змоги далеко відходити від своїх точок торгівлі, деякі продавці та продавчині не нехтують сходити у туалет у найближчому під’їзді або біля нього. Звісно мешканці цим дуже обурені. Також після закінчення роботи деякі продавці залишають після себе сміття, зливають помиї під будинки, що звісно ж має дуже неприємний запах, особливо у сонячну погоду.

А з інша половина населення рада купувати продукти біля своїх будинків, напроти маршрутних зупинок, та прямо на пішохідних тротуарах. Для них це є зручним виходом, особливо дорогою на роботу, чи з неї. Тому вони проти усунення стихійно торгівлі.

Варто додати, що люди, які займаються стихійною торгівлею порушують конституцію України. Нехтують законами, та нормами благоустрою, не сплачують податків. У свою чергу покупці ризикують своїм здоров’ям купуючи неперевірену продукцію.

Адміністративна комісія у Бердичеві

Адміністративна комісія у Бердичеві

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.