Четвер, 28 Вересня

У Бердичеві, в сквері по вулиці Чуднівській, хочуть збудувати кафе

Хоча словом «сквер» зараз важко назвати це місце, але колись, поруч з кінотеатром «Дружба», висадили молоді каштани саме з цією метою.

 Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Давно вже немає кінотеатру, виросли каштани, а місця між ними зазвичай займають автівки, які під’їжджають до підприємців, що нині займають його колишню будівлю.

На засіданні комісії з питань будівництва та архітектури, яке відбулось в понеділок, озвучили проект рішення міськради щодо підготовки до продажу на конкурентних засадах земельної ділянки орієнтовною площею 15 соток саме у цьому місці.

Як пояснили на комісії, до міськвиконкому звернувся підприємець Смірнов, який хоче отримати в оренду земельну ділянку для будівництва закладу громадського харчування.

Згідно з процедурою, тепер потрібно оголосити про конкурс на право оренди такої ділянки, і якщо ще хтось захоче тут теж збудувати об’єкт туристичної інфраструктури та заклад харчування, то теж може брати участь в аукціоні.

Хто запропонує більшу ціну оренди земельної ділянки, той і отримає її в користування.

У депутатів відразу виникло питання: «А дерева там будуть зрізати?». На що представник відділу містобудування пояснив, що в договорі оренди буде чітко вказано умови користування ділянкою і, в тому числі, збереження існуючих дерев.

Депутати підтримали винесення проекту рішення на сесію, а як швидко почнеться будівництво буде залежати від багатьох факторів. Так, наприклад, зведення зовсім поруч торгового комплексу активно розпочалось лише зараз, хоча дозвільні документи були оформлені ще в 2014 році.

Кафе у Бердичеві по вул. Чуднівській

Кафе у Бердичеві по вул. Чуднівській

Кафе у Бердичеві по вул. Чуднівській

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.