Четвер, 28 Вересня

Кредит готівкою від Банку Львів: особливості

12 вер. 2023

У житті бувають випадки, коли гроші потрібні терміново, але дістати їх немає можливості. Це, наприклад, випадки, які називають «форс-мажорними» – лікування, ремонт квартири або автомобіля, придбання необхідної техніки. Покрити такі витрати допоможе готівковий кредит, вигідна пропозиція від Банку Львів.

Скористатися такою позикою може будь-який громадянин України, навіть якщо у нього немає офіційної роботи. Довідку про доходи для схвалення заявки надавати не потрібно, для цього достатньо заповнити форму на сайті, де вказати свої контактні дані. Менеджери Банку Львів завжди готові відповісти на будь-які питання стосовно кредитування й надати консультацію.

Особливості кредитування готівкою

Умови надання дуже прості, проте спочатку потрібно оцінити власні можливості щодо вчасного погашення позики. На сайті є зручний онлайн-калькулятор, за допомогою якого легко розрахувати суму щомісячного платежу, для цього знадобиться декілька хвилин. Від загального розміру кредиту, терміну, на який він надається та інших особливостей залежить, скільки доведеться сплачувати для погашення.

Офіційне працевлаштування – не важлива вимога, адже навіть за його відсутності людина може мати дохід і платити внески. Проте банк звертає увагу на суму, яку хочеться отримати, якщо вона буде великою, можуть вимагати заставу, наприклад, депозит, нерухоме або рухоме майно (квартира, машина). Оформити заявку можна безпосередньо через інтернет, для її схвалення знадобиться декілька годин.

Після отримання позитивного рішення підписується договір, потім клієнт отримує гроші. Щоб погасити кредит, достатньо дотримуватися графіка внесення платежів і мінімальної суми. Якщо виникли складнощі з фінансами й погасити кредит із якихось причин неможливо, потрібно терміново звернутися до банку. Менеджер допоможе вирішити ситуацію без нарахування пені – наприклад, змінить графік платежів або проведе реструктуризацію.

Головні переваги готівкового кредиту від Банку Львів

Менеджери завжди готові надавати консультації та вибирати найбільш зручні варіанти погашення для кожного клієнта. Достатньо щомісяця вносити мінімальні платежі, щоб не мати простроченої заборгованості та поступово закрити кредит. Серед важливих плюсів пропозиції від Банку Львів варто виділити наступні:

  • можливість отримати суму до 150 тисяч гривень. Заставку для такого кредитування не вимагають, максимальний розмір позики визначають індивідуально для кожного клієнта в залежності від місця проживання та інших особливостей;
  • можливість дострокового погашення без нарахування штрафу або пені. Протягом 14 днів після оформлення договір можна розірвати, додатково сплативши відсотки за користування;
  • немає цільового призначення. Тобто, отримані кошти можна витрачати на будь-які потреби, не надаючи ніякої звітності.

Кредитний договір укладається на термін до 4 років, за цей час достатньо просто вносити щомісячні платежі.

Джерело: Сайт www.banklviv.com

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.