Четвер, 28 Вересня

Комп’ютерницю, бухгалтерку та спеціалістку з антикорупційної діяльності нагородили в Бердичеві до Дня працівників лісу

 Саме їм вручив подяки Бердичівської міської ради міський голова Сергій Орлюк.


Лісова галузь зараз проходить етап реформування, коли всі окремі юридичні підрозділи, якими раніше були лісгоспи, стають філіями державного підприємства «Ліси України».

На урочистій зустрічі голова Бердичівської філії Олександр Мудревський зазначив, що подібні реформи проходили раніше в інших країнах і довели свою ефективність. Хоча багато експертів галузі, та й лісівників, які віддали їй десятиліття власного життя, дуже скептично відносяться до такого реформування і попереджають про його негативні наслідки в майбутньому.

Може й справді, міський голова зробив правильний акцент, нагородивши спеціалістку з антикорупційної діяльності, адже в лісі корупцію не так видно, але вона там завжди була і є.

З подорожчанням газу та енергетичними проблемами, як ніколи зросла зацікавленість людей в дровах, як надійному і стабільному енергоресурсі. Але з такими темпами їх спалювання, лісів України може не вистачити навіть наступному поколінню українців, не кажучи вже про подальших нащадків.

Фото з Офіційного сайту Бердичева

Lis1

Lis2

Lis3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.