Четвер, 28 Вересня

Знову кооперативному ринку відмовили в тривалій оренді прилеглої території

На сесії Бердичівської міської ради, яка відбулась минулого вівторка серед майже сотні проектів рішень був один, який стосувався кооперативного ринку.


Ринок просив продовжити оренду земельної ділянки за межами основної території (там, де зараз стоять металеві кіоски та овочеві ряди) терміном на 10 років, мотивуючи це необхідністю реконструкції цієї території та приведення її у відповідність.

Треба нагадати, що такі листи кооперативний ринок пише вже протягом, напевно, останніх десяти років, але всі ці роки ринку продовжували оренду цієї території тільки на півроку. Спочатку мотивували тим, що місто хоче відкрити наскрізний проїзд з вулиці 30-річчя Перемоги до Житомирської, а потім перестали взагалі чимось мотивувати.

Оскільки кожен раз адміністрація ринку не була впевнена, що в черговий раз оренду буде продовжено, то в розвиток і ремонт цієї території практично не вкладала коштів.

І нарешті, щось мало змінитись. На засідання земельної комісії, яке відбулось напередодні останньої сесії пришла головний бухгалтер кооперативного ринку та пояснила депутатам, чому саме ринок хоче отримати збільшений термін оренди території, а не півроку. Я теж додав прохання підприємців, які торгують на цій території, мати більше часу для планування свого розвитку.

Депутати, здавалось, зрозуміли і погодились, і голова комісії запропонував встановити термін оренди три роки, за що й і проголосували члени комісії. Ще одна комісія теж погодила термін три роки, а як голосували на інших - невідомо.

Та на погоджувальній раді позиція голів фракцій по цьому питанню виявилась зовсім іншою. Вони дали пропозицію продовжити термін оренди знову на півроку. Безпосередньо на сесії на голосування спочатку поставили саме цю пропозицію, і саме вона набрала необхідну кількість голосів.

В адміністрації ринку вже й рукою махнули та не вірять, що ця ситуація може змінитись. Кажуть, що добре, хоч взагалі продовжили офіційно оренду, бо минулого разу десь у виконкомі загубили документи і забули про це.

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.