Вівторок, 5 Грудня

Після кількох місяців боротьби з вуличною торгівлею, її в Бердичеві стає лише більше

Так, вчора на засіданні адмінкомісії знову розглядали протокол щодо незаконної торгівлі на вулиці Одеській біля «Ощадбанку».

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Сьогодні я поспілкувався з людьми, які там торгують, і вони ледь не хизуються в кого з них більше виписаних протоколів та сплачених штрафів, але змінювати місце своєї торгівлі не збираються.

У жителів Червоної Гори думки щодо цього стихійного ринку різняться. Одним подобається, що тут можна купити трохи дешевше, ніж в магазині, а іншим не подобається, що торговці замість туалету використовують сусідні під’їзди.

Сьогодні до торговців з Вінницької області, які на цьому п’ятачку вже давно торгують, додались підприємці з Рівного, які виклали на пересувний прилавок чималий асортимент ковбасних виробів. Вони розповіли, що зазвичай торгують у Вінниці. Але зараз там спалах гепатиту, тому вони вирішили зупинитись на півдороги і спробувати щастя в Бердичеві.

Торговці, які їздять по іншим містам розповідали, що там вони сплачують гроші за торгівлю, а в Бердичеві вони сплачують лише штрафи. І якби їм дозволили та встановили офіційно плату за місця, вони б краще платили її тут.

Поліція попереджала їх, що може застосувати не тільки штрафування, але й вилучення предметів незаконної торгівлі, але продавці в це не вірять, бо ніколи ще про таке не чули.

Бабусі, які стоять поруч з десятком яблук чи медом з власного вулика теж переживають, щоб і їм не стали виписувати штрафи, хоча такого ще не було. Але й на територію ринку теж не хочуть іти, бо там менше ходять люди.

Я вже писав про пропозицію, якою можна було б врегулювати вуличну торгівлю, але поки що до неї не сильно хочуть прислухатись.

torg1

torg2

torg3

torg4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.