Вівторок, 5 Грудня

У Бердичеві оштрафували власників кіосків - один з них знесуть

15 листопада відбулося засідання адміністративної комісії, на якому розглянули два протоколи. Вони стосувалися незаконно розмішених тимчасових споруд (кіосків), що знаходяться біля центрального ринку.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

13 листопада муніципальними інспекторами було виявлено, що чоловік ФОП без відповідних дозвільних документів на землю комунальної власності поряд з будинком 14а на вулиці Житомирській, розмістив тимчасову споруду (кіоск) для здійснення підприємницької діяльності, а саме продажу гарячих напоїв (кава, чай та інше), чим порушив 152 статтю КУпАП та правила благоустрою міста Бердичева.

Чоловік на засідання комісії з’явився та розповів, що купив кіоск за місяць до початку повномасштабного вторгнення у житомирянина. Купівля відбувалася просто за домовленістю двох сторін. Бердичів’янин навіть не підозрював, що при купівлі кіоску він повинен був перевірити наявність ряду дозвільних документів. Під час розмови зі членами комісії, чоловіку пояснили, що кіоск, який він купив, не мали права навіть там встановлювати, адже порушені протипожежні вимоги, також він не має без паспорту прив’язки тимчасової споруди. Тому можна зробити висновок, що тимчасова споруда була дійсно встановлена самовільно.

Бердичів’янин визнав все зазначене вище, та погодився, що йому доведеться тепер знести споруду. Члени адміністративної комісії проголосували за найменшу суму штрафу 850 гривень. Строки знесення споруди пізніше зазначать муніципальними інспекторами.

Другий протокол був складений також муніципальними інспекторами. Вони виявили, що на вулиці Житомирській, 13А, без відповідних дозвільних документів на землі комунальної власності розміщено тимчасову споруду (кіоск), для здійснення підприємницької діяльності, чим було порушено 152 статтю КУпАП та правила благоустрою міста Бердичева. Жінка там здійснювала торгівлю без відповідних документів.

На засідання бердичів’янка не з’явилася, тому вияснити її життєві обставини не вдалося. Члени адміністративної комісії проголосували за мінімальну суму штрафу 850 гривень, так як на жінку прокол було складено вперше. 

kiosk1

kiosk2

Відео

Анастасія Поліщук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.