Понеділок, 28 Листопада

Бердичівські активісти хочуть вивести завод «Беверс» з кризи

24 жовт. 2014 Інна Май

Повернути значну частину активів заводу «Беверс» (Комсомолець), що спеціалізувався на випуску токарних станків, в Україну, та шляхи виведення підприємства з глибокої кризи шукали днями представники Самооборони та громадськості спільно з його акціонерами.


Наразі у підприємства, яке колись було промисловим гігантом, лише мільйонні борги за спожиті ресурси та несплачені податки. У цехах майже порожньо – все устаткування потихеньку вирізали і вивезли за мовчазної ініціативи російської фірми ВАТ «Рязанський верстатобудівний завод», яка з 2003 року володіє контрольним пакетом акцій підприємства, викупивши його у фірми «Вестінвест». Розібратись в хитросплетінні перепродажу і подальших маніпуляцій з заводом, ще важче ніж у перипетіях мексиканського серіалу, але початок активістами вже закладено.


На зібранні за участі акціонерів збиткового підприємства, яке фактично перебуває на межі банкрутства та самооборонівцями, було прийнято рішення створити ініціативну групу, до складу якої входитимуть активісти Самооборони та Захисту та правопорядку. Вони власне й займатимуться аналізом роботи підприємства: перевірять законність вивезення документації та розробок, чи можна вивести завод з кризи, залучити нових інвесторів, погашенням боргів, які російська сторона не збираються ліквідовувати.


Колектив заводу вже направляв лист до власників контрольного пакету акцій з вимогою погасити заборгованість по податкам та оренді землі, але відповіді, так і не дочекались. Активісти та присутні акціонери вважають, що доведення до банкрутства підприємства – не випадковість, а чітко продуманий план. Чи вдасться повернути завод до життя, відновити його роботу та запустити виробництво поки що невідомо, але роботи розпочаті в цьому напрямку не зупиняться, доти, доки не буде чіткого результату.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.