Хто, хто будує туалет біля Бердичівського міськвиконкому? — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Хто, хто будує туалет біля Бердичівського міськвиконкому?

В кінці червня ми публікували замітку про те, що в міськвиконкомі оголосили конкурс на оренду земельної ділянки поблизу головної будівлі нашого міста для будівництва двох туалетів, ну і на додачу до них невеличкого торгово-офісного центру. Кінцевий термін подачі заявок в офіційних документах був вказаний – 16 липня.  Ми ще тоді писали, що в Бердичеві зазвичай не оголошують ніякий конкурс, коли не знають , хто буде його переможцем, і виявились цілковито праві.

Адже пересічному бердичівлянину, якби він дійсно подав до 16 липня документи і і числа 20 дізнався б, що виграв його, потрібно було б лише за офіційними термінами за 5 днів (а часто цей термін збільшується і до місяця) отримати містобудівні умови та обмеження, потім надати їх проектанту, який зо два тижні (при ідеальних умовах), щось би зміг намалювати, укласти угоду з виконавцем робіт та зареєструвати декларацію в ДАБК (ось з цим зараз реально швидко можна справитись).

Тобто, за найкращих умов будівництво розпочалось би лише в середині вересня. Але, в Бердичеві, виявляються, бувають умови ще кращі за ідеальні, бо вже 20 серпня будівельний майданчик був огорожений, і  екскаватор розпочав будівництво котловану під будівлю з двома туалетами.  А це значить, що у забудовника або були вже зроблені проекти та інші документи до закінчення конкурсу оренди землі, або їх немає і сьогодні.

На другу версію подій вказує той факт, що на будівництві не було розміщено інформаційного щита, на якому був би вказаний замовник, підрядник, технагляд, та інша інформація. 1700 грн штрафу – це найменша сума, яку виставляє інспекція ДАБК за його відсутність. На всіляких нарадах очільники міста та особисто міський голова неодноразово наголошували, що подібні стенди повинні бути не лише на об’єктах будівництва, а навіть біля кожної, розритої водоканалом чи теплоенерго ями, а тут, перед носом, якось цього не побачили.

Одне може радувати невідомого поки що замовника будівництва.  Йому не прийдеться довго придумувати назву своєму дітищу. Хоч що буде написано на фасаді, але жителям міста найзручніше буде називати будівлю за її початковим замислом – туалетом біля міськвиконкому.tualet2tualet3

tualet1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.