Алкоголь та тютюн - прибуток до бюджету Житомирщини — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Субота, 27 Листопада

Алкоголь та тютюн - прибуток до бюджету Житомирщини

Поряд з інформацією про шкідливість алкоголю та тютюнових виробів варто поставити один пункт їхньої переваги. Хоча перевага ця стосується не тих, хто купує ці товари, а тих, хто на них заробляє гроші, а саме - хто продає ліцензії підприємцям та підприємствам.


Незважаючи на підвищення цін на алкоголь та цигарки, попит на них не спадає. Цей висновок можна зробити уже з того, скільки цьогоріч грошей увійшло до бюджету Житомирщини від продажу ліцензій. За 9 місяців 2015 року підприємці та підприємства за право продажу підакцизних товарів – вище згаданих спиртних напоїв та тютюну – виклали зі своїх кишень загальною сумою 12,5 млн. грн. Це на 1 млн. грн. більше, аніж минулого року.


Причому, кожен підприємець за таку ліцензію платить різну суму. Як пояснює Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області, це залежить від місця здійснення торгівлі та кількості касових апаратів, за якими здійснюється торгівля. 


Таким чином, з січня по вересень 2015 року Управління ДФС у Житомирській області видало 4848 ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюновими виробами. Для порівняння, в минулому році їхня кількість становила 4132.


Крім того бюджет поповнився на 1,5 млн. грн. і за рахунок штрафних санкцій. Таку суму вдалось отримати після перевірки 93 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну або оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.