Четвер, 1 Червня

Підприємцям не треба тепер подавати звіт до Фонду нещасних випадків

Хоча правильно ця державна установа називається Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, але частіше підприємці називають його саме так, як написано у заголовку.

Про доцільність існування цієї організації можна сперечатись дуже довго, але один раз на рік останні кілька років, всі підприємці, які використовують найману робочу силу повинні були здавати звіт, буцім то для того, щоб фонд міг визначити клас ризику працюючих, і відповідно, призначити відсоток нарахувань на заробітну плату.

На справді ж, цей звіт існував лише для того, щоб забудькуватим підприємцям виписувати штраф за його несвоєчасну здачу, який  одного разу і мені прийшлось заплатити.

І ось, буквально кілька днів, як стало відомо, що відтепер такий звіт не потрібно здавати, адже у законодавстві відбулись зміни, і Єдиний Соціальний внесок, який нараховується на зарплату тепер не залежить від класу ризику, а становить для всіх 22%.

fond0

Олександр Доманський

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.