Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 3441

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Субота, 30 Вересня

Пишемо оголошення, яке «продається»

Продавати в Інтернеті - це не просто данина моді, Інтернет став звичним середовищем існування для багатьох людей, незалежно від віку. Тут «зустрічаються», спілкуються, продають, купують. Тут розважаються, «відвідують» лікарів та державні установи і, навіть, укладають шлюби. Саме тому ця віртуальна торгова площадка стала популярним і вигідним інструментом продажів. Проте зовсім не просто тут продати свій товар або послугу. Адже, як правило, пропозиція значно перевищує попит, і ваше рекламне оголошення безнадійно втрачається серед собі подібних.

 

Виправити ситуацію можливо, правильно склавши Ваше оголошення. Зробіть його зрозумілим і привабливим для потенційного покупця, щоб товари (послуги) продавалися максимально швидко і вигідно. Ось кілька порад, як потрібно скласти оголошення, на прикладі «Дошки Оголошень» сайту рекламного агентства «РІО-Бердичів».

 

1. Завдання.

Яке завдання Ви ставите перед собою, розміщуючи оголошення в Інтернеті, чого хочете досягти? Продати максимально швидко? Або продати максимально дорого? Зацікавити оптових або роздрібних покупців?

 

2. Цільова аудиторія.

Подумайте, для кого призначене оголошення, уявіть себе на місці Вашого покупця. Яка інформація приверне його увагу в першу чергу? Яку вигоду він отримає, використовуючи саме Ваш товар або послугу? Застосуйте відповідний стиль опису.

 

3. Місце розміщення.

Якщо Ви не готові звалити на себе клопоти з доставки свого старого велосипеда на інший кінець країни, то немає сенсу розміщувати своє оголошення на всеукраїнських сайтах. Досить це зробити на популярному регіональному. Щоденна аудиторія сайту «РІО-Бердичів» - більше двох тисяч чоловік, всі ці люди Ваші потенційні покупці. До того ж, тут шанси для Вашого оголошення бути поміченим значно вище. В іншому випадку, розміщуючи оголошення на декількох майданчиках, намагайтеся змінити його (заголовки, опис), скласти кілька унікальних текстів, не змінюючи суті.

 

4. Рубрика.

Не пропонуйте в одному оголошенні кілька різнорідних товарів. Створіть для кожного товару окреме оголошення, розмістіть їх у відповідних тематичних рубриках. Так їх помітять більше зацікавлених покупців.

 

5. Тема.

Саме від заголовка залежить, чи стануть читати Ваше оголошення. Тільки яскравий і цікавий заголовок затримає увагу на Вашому реченні. Заголовок повинен бути:

коротким (на те він і заголовок), на ньому погляд затримується не більше двох секунд;

змістовним, повідомляти, що саме Ви пропонуєте, для кого призначений товар, послуга;

простим і зрозумілим, якщо суть складно вловити, покупець просто перейде до наступного оголошення;

• інтригуючим, уникайте шаблонних фраз, не стандартний підхід захопить покупця;

незавершеним, не ставте крапку після заголовка, найцікавіше – попереду.

 

6. Попередній опис.

Важлива частина Вашого оголошення - короткий, лаконічний опис пропозиції. Один-дварядки,в яких варто описати основні, першорядні параметри товару. Виділіть вигідні сторони Вашої послуги.

 

7. Повний опис.

Тепер, заволодівши увагою клієнта, необхідно пробудити реальний інтерес до того, що Ви рекламуєте. Не лінуйтеся зробити повний опис, ніхто не стане купувати «кота в мішку». Хочете продати швидко і дорого - складіть докладний і точний опис товару або послуги, дотримуючись наступних правил:

• пишіть грамотно, це викликає довіру до Вас, як до продавця;

• уникайте скорочень, такий текст виглядає більш природно і легше сприймається;

• великі описи обов’язково розбивайте на абзаци і підзаголовки, ніхто не стане витрачати свій час на пошук ключових моментів у Вашому тексті;

• вказуйте конкретну і правдиву інформацію.

 

8. Фотографії.

Обов’язково додайте реальні фотографії до оголошення, це значно підвищить інтерес до нього. Кількість фотографій - не менше трьох, навіть якщо Ви продаєте якусь дрібницю. «Дошка Оголошень» на сайті «РІО-Бердичів» дозволяє завантажити до дев’яти зображень. Покажіть товар у всій красі!

 

9. Ціна.

Більшість людей пропускають оголошення, в яких чітко не зазначена ціна. Не бійтеся «злякати» клієнта. Якщо Ваш товар або послуга коштує більше, ніж клієнт може собі дозволити, він просто не подзвонить. Ви готові поступитися? Відзначте пункт «Можливий торг».

 

10. Контакти.

Заповнюючи поле «Контакт», впишіть реальне ім’я, не використовуйте незрозумілі, фривольні і фантастичні імена. Вкажіть діючий номер телефону. Додайте додаткові канали зв’язку, наприклад, такі, як електронна пошта і різні месенджери (Skype, Viber), а також час, коли з Вами зручно зв’язатися.

 

11. Спонукання до дії.

Якщо потенційного клієнта зацікавила Вашу пропозиція, необхідно дати йому поштовх до дії одразу після прочитання. Завершуйте свої оголошення фразами на кшталт «Зателефонуйте і ...», «Кількість обмежена», «Усього кілька днів», «Першим п’ятьом клієнтам – подарунок», «Не пропустіть шанс» - спрацьовують безвідмовно.

 

12. Соціальні мережі.

Після публікації оголошення зайдіть на сторінку оголошення. У нижній його частині розміщені кнопки соціальних мереж. Не покидаючи сторінки, витративши всього одну хвилину, поділися ним в соціальних мережах. Його одразу побачать твої друзі, друзі друзів і так далі.

 

13. Завжди на виду.

Розміщуючи своє оголошення на сайті «РІО-Бердичів», використовуйте можливість вигідно виділити його серед інших: «Перше» - Ваше оголошення залишається завжди у верхній позиції, що гарантує максимальну кількість переглядів – 30 грн./місяць; «Фон»- оголошення виділяється помітним фоном –25 грн./місяць; «Рамка»- оголошення привертає увагу тонкою рамкою – 20 грн./місяць.

Подробиці за телефонами редакції: 04143 2-15-73, +38096-256-67-50

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.