Вівторок, 24 Трв

В Бердичеві закінчується ера автоматичних камер зберігання

В п’ятницю зранку присутні на привокзальній площі могли спостерігати, як з будівлі вокзалу виносять величезні металеві шафи, відомі багатьом поколінням бердичівлян як автоматичні камери схову.  Ці ж самі кремезні залізничники, які виносили важкенні шафи, вантажили їх на тракторний причіп.

 

 

Серед зівак, які спостерігали над цим процесом тим часом ширилась думка, мовляв, стараються хлопці, а гроші за металолом покладе в кишеню хтось інший.

В довідковому бюро запевнили, що вивозять не всі камери, кілька шафок все ж залишиться і бердичівляни чи гості міста зможуть ними скористатись. Однак, останнім часом користуються цією послугою все менше і менше подорожуючих. Та й подорожуючих залізницею після того, як відмінили більшість поїздів, в Бердичеві теж стало набагато менше.

Ще минулою весною мені довелось побачити як ці камери ремонтував електромеханік з Козятина і бідкався, що запчастин до них практично немає, і взагалі, вокзал Бердичева чи не останній, де ці електричні машини ще залишились.

Внаслідок вивезення камер, для очей відвідувачів залу очікування в повній красі відкрилась картина з оленями, напевно, схожа на ту, яку в своїх піснях прославив Віктор Бронюк і група «ТіК». До речі, картина з коровами на другій стіні зали дуже схожа на всесвітньо відомий шедевр Ботічеллі, який зберігається в Мюнхенській Пінакотеці. Можливо, якийсь радянський художник малював її з репродукції художнього каталогу.  А ось картини на протилежній стіні замалювали ще задовго до оголошеної в країні «декомунізації». Адже на одній з них було зображено виступ Леніна, а що було на другій, вже й не пам’ятаю.

Ось так і твориться історія: замість камер схову – шафки в супермаркетах, замість агітаційних картин – мурали на стінах будинків, замість душних  поїздів – літаки та автівки, що буде далі?..

kamera4

kamera5

krmera6

kamera7

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.