Понеділок, 16 Трв

Вулична торгівля святкового Бердичева чекає своїх клієнтів

В Бердичеві продовжуються розгортатись святкові заходи на честь Дня Міста, Дня Конституції, Дня Молоді, та Днів Польської культури.

Так, вже опівдні на вул. Європейській, перекритій з нагоди свята для руху автотранспорту розгорнули свої шатра вуличні торговці сувенірами та розставили зручні столики і лавочки та запалили мангали підприємства громадського харчування.

Незважаючи на страшенну спеку, по центральній, а сьогодні ще й пішохідній вулиці вже прогулюється чимало бердичівлян та гостей міста, і з кожною годиною їх кількість тільки зростає.

Якщо Ви ще не тут, то дивіться на фото, як усе тут чудово, і чимшвидше збирайтесь в середмістя, тут ви сьогодні знайде розвагу до душі як для себе, так і для дітей. 

Фотогалерея

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.