Сортувати за датою: листопада 2017 — РІО Бердичів

Неділя, 19 Серпня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800
Сортувати за датою: листопада 2017 — РІО Бердичів

Вірніше, чотири сільських очільника (сіл Скраглівка, Райки, Швайківка та Слободище) та селищний голова Гришковець підписали та поставили печатки своїх органів влади під листом Василю Костянтиновичу Мазуру. 

Опубліковано в Політика

Як відомо, взимку почастішали загоряння електроприладів, вибухи побутового газу та багато інших небезпек пов’язаних з застосуванням і використанням газових приладів. 

Опубліковано в Офіційна інформація

Всесвітньо відомий письменник родом з Бердичева Джозеф Конрад вважається одним із найвидатніших англійських прозаїків незважаючи на те, що до 20 років не володів вільно англійською мовою. Конрад створював романи та короткі оповідання, що відзеркалювали приховані аспекти світового панування Британської Імперії, водночас поринаючи в глибини людської душі.

Опубліковано в Офіційна інформація

Унаслідок наїзду вантажним потягом жінка загинула на місці події. Поліцією розпочато перевірку.

Опубліковано в Пригоди

Роль поетів в житті суспільства завжди вагома. Добре сформульовані думки, емоційно підібрані слова, ритмізовані тексти все це – стимулює і зацікавлює публіку.

Опубліковано в Культура

В цьому могли переконатись глядачі концерту, що відбувся позавчора в палаці «Україна» в Києві. Він виходить на сцену вже 48 років, а в свої 64 роки а виглядає максимум на п’ятдесят. Весь п’ятитисячний глядацький зал був заповнений вщерть при найменшій ціні за квиток 500 гривень, і як мінімум вісімдесят відсотків цих глядачів вже з половини концерту підспівували майже кожну пісню.

Опубліковано в Культура

Професія головним чином вказує на становище людини в суспільстві. Вибір професії, це не легке завдання для сучасного школяра. Цьогорічні випускники не з чуток знають, що іспити і вступ до ВНЗ є важливим кроком в їхньому житті. Адже, щоб подати документи до вищого навчально закладу за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, абітурієнту потрібно подати сертифікати ЗНО з трьох предметів.

Опубліковано в Освіта

У актовій залі центральної районної лікарні, 29 листопада 2017 року, відбулася медична рада.На засідання ради завітали голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський і перший заступник голови - начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська.

Опубліковано в Медицина

З 16 листопада розпочався набір на посади поліцейських роти конвойної служби поліції

Опубліковано в Офіційна інформація

Ми вже розповідали, що наші артилеристи посіли перші місця під час змагань на кращу артилерійську батарею Збройних сил України. Разом з Дипломом переможців, кожна з двох батарей отримала ще по 150 тис. грн. преміальних. На загальних зборах підрозділу воїни вирішили частину грошей передати батькам Діанки Вітрук, яка потребує термінової медичної допомоги.

Опубліковано в Пригоди
Сторінка 1 із 19

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.