Середа, 6 Грудня

Фоторепортаж

Забракне слів щоб описати всі емоції, які були в тих містян, які прийшли провести в останню путь двох бердичів’ян Олександра Ридванського (03.05.1978-24.11.2023) та Олексія Пеньківського (29.03.1990-16.11.2023).

 

І знову вмилася сльозами земля Бердичівська, вкотре огорнулася смутком… До лав Небесного воїнства злетів Герой-захисник Олег Гаджієв. Міська громада попрощалася з солдатом…

29 листопада завмерла у невимовній, болісній журбі Семенівська громада. Загиблого воїна Мельничука Миколу Миколайовича, стрільця-помічника гранатометника десантно-штурмової роти батальйону морської піхоти провели у останню путь.

Сьогодні знову в Бердичеві проводжали в останню путь загиблого захисника України. Знову звучала заупокійна молитва в Храмі Святого Володимира по вулиці Одеській і знову зібрались люди на траурний мітинг в Гарнізонному будинку офіцерів.

 

17 листопада відбулася церемонія прощання з 25-річним Євгенієм Шпаком, який загинув у бою за визволення України від рашиських загарбників. Вічно молодим Героєм своєї незалежної держави залишиться Євгеній для всіх: своїх рідних, друзів, знайомих, побратимів, коханої дружини та свого сина.

Можливо, тому, що довго жив і працював за кордоном та бачив і сприймав їх традиції, можливо, з інших причин, але родичі не могли не виконати його прижиттєвого бажання.

 

Відплакали, провели до місця вічного спочинку Героя, жителя с. Кукільня - Миколу Володимировича Шаповала, 1986 р.н.

В Гарнізонному будинку офіцерів зібрались сьогодні його родичі, друзі, знайомі, однокласники, побратими та сусіди. Всі вони найкращими словами згадували надзвичайно щирого й доброго родича і друга.

Якщо зазвичай траурні процесії проходили від Будинку офіцерів вулицею Братів Міхеєвих, то сьогодні колона розвернулась в іншому напрямку, і труну з тілом загиблого Героя пронесли його рідною вулицею Євгена Старікова та зупинились на кілька хвилин біля його рідного під’їзду будинку №4.

В Гарнізонному будинку офіцерів сьогодні зібрались друзі, однокласники, знайомі, сусіди та сім’я рідного брата загиблого воїна.

 

Наприкінці вересня, напередодні Дня туризму, в Музеї історії міста Бердичева стартувала фотовиставка «Мандруй Україною» Світлани Шмигельської. Експозиція відправляє відвідувачів у подорож разом з авторкою світлин і дозволяє побачити світ її очима.

Добровільні формування територіальної громади (ДФТГ) – назва, яка офіційно позначила ту народну ініціативу, коли на початку повномасштабного вторгнення більшість українців стали на захист Батьківщини.

 

Він загинув 13 вересня під час звільнення села Андріївка під Бахмутом. Але кілька днів офіційного сповіщення з цього приводу не було, тому у рідних теплилась надія, що Дмитро може бути серед поранених. Та ця надія не виправдалась…

 

17 вересня йому могло б виповнитись тридцять – чудовий вік для здійснення мрій, реалізації задуманого, створення сім'ї, народження дітей... Але йому судилося пройти інший шлях – шлях воїна та патріота рідної землі. 11 вересня він прийняв свій останній бій неподалік горезвісного Бахмута та поповнив Небесне військо воїнів світла. 18 вересня захисник України, житель села Слободище Олександр Боріков повернувся додому на щиті. З почестями та живим коридором шани, громада провела Героя до місця останнього спочинку.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.