Середа, 22 Березня

Фоторепортаж

У спортивному клубі “Крос” відбулися урочистості, присвячені Дню українського добровольця. Представники міської та районної влади, а також однієї із військових частин вітали зі святом членів добровольчого формування “Бердос”.

Сьогодні тут з нагоди ювілею відомої бердичівської мисткині Ольги Дзюрбей відбувся її творчий вечір.

 

Сьогодні біля будинку, де він жив із сім’єю майже два десятки років, зібрались його рідні, близькі, друзі, знайомі і просто небайдужі бердичівляни, які побачили на офіційному сайті міськради заклик віддати належну шану загиблому захиснику.

 

Сьогодні в Бердичеві, хоч і з дискусіями та застереженнями, але таки святкують 8 березня, а рік тому було не до святкувань. 

Напередодні цієї дати в Україні розв’язалась чи не загальнонаціональна дискусія чи залишати 8 березня святом, чи забути його.

 

За тиждень після початку повномасштабного вторгнення агресорів, Бердичів підготувався до кругової оборони.

 

В хореографічному залі Гарнізонного будинку офіцерів, де проходять траурні церемонії з загиблими військовими, всі присутні сьогодні не помістились, тому чекали черги попрощатись зі своїм другом, колегою та побратимом в фойє.

 

24 лютого у міському Палаці культури було розгорнуто збірний пункт Бердичівського районного ТЦК та СП. А вже наступного ранку неймовірно велика кількість бердичівлян - хлопців, чоловіків та навіть жінок – прийшли сюди. Тут проходила комплектація бойових частин як Бердичева, так і інших міст, а також підрозділів територіальної оборони.

 

А трохи оговтавшись, того фатального ранку бердичівляни вишикувались у величезні черги.

Йому було 55 років, син воював в ЗСУ з перших днів вторгнення, він підняв і виховав трьох внуків, але коли прийшла повістка не став ховатись і відмовлятись від мобілізації.

 

А якщо точніше, біля селища Чергова Гора, звідки, на жаль, до Бердичева вже приходили похоронні сповіщення та приїздили воїни на щиті. Там зараз йдуть найзапекліші стрілецькі бої, в яких, на жаль, гине дуже багато наших військових.

 

Народився Ігор на Дніпропетровщині, у місті Кривий Ріг у 1970 році.

 

Народився Юрій першого січня 1972 року в угорському місті Секешфегервар, в сім’ї радянського прапорщика Дмитра Чересюка.

 

Народився Сергій 30 серпня 2002 року в мальовничому селі Кикишівка, яке розташувалось на самому півдні Бердичівського району. Це справжнє подільське село, що розкинулось на пагорбах та в ярках вздовж струмків та ставків, таке не схоже на села, розташовані північніше Бердичева.

 

Сьогодні двічі в Гарнізонному будинку офіцерів звучали скорботні промови та траурні мелодії військового оркестру. Рівно в полудень тут зібрались рідні, близькі, знайомі, колеги загиблого на східному фронті бердичівлянина Вадима Олександровича Гончарука.

 

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Робота в Бердичеві

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.