Семенівську об’єднану територіальну громаду підтримали Президент та Уряд — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Семенівську об’єднану територіальну громаду підтримали Президент та Уряд

14 вер. 2017 Прес-служба Семенівської ОТГ

У понеділок, 11 вересня 2017 року, у місті Києві відбулася нарада з питань розвитку сільської медицини і впровадження медичної реформи за участю Президента України Петра Порошенка та Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, а також лікарів і представників органів місцевого самоврядування.

«Ми не можемо далі затягувати ситуацію з медичною реформою. Це також є питанням національної безпеки держави. Значна частина українського народу просто позбавлена права на отримання якісних медичних послуг через те, що законсервована абсолютно не ефективна радянська система», – зазначив Петро Порошенко. Президент також зауважив, що значною важливою складовою частиною медичної реформи є покращення ситуації з рівнем забезпечення медичними послугами на селі.


Зважаючи на жахливий стан справ у медичній галузі в сільській місцевості, за дорученням Глави держави й була розроблена програма реформи сільської медицини. «Спільно з профільними відомствами маємо затвердити гарантований перелік медичних послуг базового рівня, які фінансуються за рахунок медичної субвенції з держбюджету, та визначити нормативи бюджетної забезпеченості для розрахунку відповідних видатків. Маємо затвердити нормативи з розміщення, облаштування, оснащення та експлуатації приміщень закладів охорони здоров’я базового рівня. Створити по Україні оптимальну мережу медичних закладів базового рівня. В зоні особливої уваги — кадрове забезпечення закладів первинної медико-санітарної допомоги. Це ті завдання, які центральна влада і органи місцевого самоврядування мають виконати разом. Ці кроки мають бути чітко окреслені в законі і програмі, яка буде найближчим часом розроблена у співпраці з МОЗ», — підкреслив Геннадій Зубко.


Семенівська об’єднана територіальна громада впевнено крокує шляхом реформ. Рішенням сесії від 8 вересня 2017 року сільською радою прийнято до комунальної власності від КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради майнові комплекси закладів охорони здоров’я, які розташовані на території Семенівської сільської ради, а саме: 3 фельдшерсько-акушерських пункти, 6 фельдшерських пунктів та 1 лікувально-профілактичний підрозділ амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Також рішенням цієї ж сесії об’єднаною територіальною громадою створено Комунальну установу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Семенівської сільської ради».


Розвиток створених об’єднаних територіальних громад підтримується на всіх рівнях країни. Напередодні нового 2017-2018 навчального року Семенівській сільській раді об’єднаній територіальній громаді ключі від шкільного автобусу вручив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Транспорт закуплено за кошти Державного фонду регіонального розвитку та сільського бюджету.

otg3

otg1

 

 

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.