На бердичівському ринку передсвятковий ажіотаж — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

На бердичівському ринку передсвятковий ажіотаж

З раннього ранку торговці квітами вже вишикувались тісними рядами на тротуарі біля кооперативного ринку, адже вони добре знають, що останній робочий день перед 8 березня – їх часто єдиний шанс гарно вторгувати.

Найкращі покупці – це чоловіки-керівники, які набирають букетів на всю жіночу половину своїх колективів. Але сьогодні торговці між собою жалілись, що таких клієнтів тепер поменшало. Можливо, це саме той індикатор, який свідчить про ріст чи занепад економіки, але до якого не догадались ще звернутись новітні молоді економісти.

До справжнього календарного свята ще два дні, а якщо врахувати й вихідний понеділок, то найзавзятішим шанувальникам жінок є можливість дарувати квіти і радість своїм коханим цілих три дні, …і ночі, адже, бувало, що саме в ці дні квіти продавали під базаром цілодобово.

kvitu1

kvitu2

kvitu3

kvitu4

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.