Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Сьогодні Бердичівщина знову прощалась із загиблим Героєм

Горе прийшло в сім’ю Томчуків з села Бистрик Райгородоцької ОТГ. Війна забрала їх єдиного сина Томчука Сергія Анатолійовича, якому не встигло виповнитись навіть 22 роки.

 


Народився Сергій в Бистрику, зростав разом з двома своїми сестричками, вчився тут же у сільській школі, а потім здобув робітничу професію в Бердичівському будівельному ліцеї.

 


Але була в нього з дитинства мрія стати військовим. У військове училище він не поступав, бо батьки переживали, адже це був час, коли в Україні вже йшла війна на Донбасі. Та після досягнення повноліття, потайки від мами пішов у військкомат і після проходження медкомісії поповнив лави знаменитої 95-ї десантної бригади.


1 вересня 2019 року він прийняв присягу і поринув у військові будні. А після строкової служби підписав контракт і став справжнім десантником. І від того часу лише короткі відпустки та спілкування телефоном лишались для батьків і сестер. А після 24 лютого 2022 року розмови стали зовсім короткими, і лише СМС-ки сповіщали, що з ним все гаразд.


Та 23 березня він зателефонував мамі і довго їй пояснював, що якщо він часом не буде на зв’язку, то значить він просто зайнятий, і передзвонить пізніше. Коли не зателефонував 24 березня, вона так і подумала, хоча серце вже було не на місці. І 25 березня вона не почула рідний голос, і в послідуючі дні.


І навіть коли до хати прийшли військові зі страшною звісткою, її розум відмовлявся у це вірити. Може це не той Томчук, адже прізвище досить поширене, може він просто зайнятий…


Про все це розповіла на траурному мітингу Світлана Барановська, яка нині займає посаду секретаря Райгородоцької сільської ради, а до того багато років була беззмінним сільським головою Бистрика.


Сергій загинув 24 березня під час авіаційного нальоту в місті Ізюм, яке стало місцем найжахливіших боїв та найсильнішого спротиву українського війська.


Як багато в свої двадцять один він не встиг: не встиг пожити, не встиг закохатись, не встиг погратись з похресниками, не встиг порадувати матір…


Від рідної хати над річкою до сільського кладовища Героя проводжали всі односельчани та численні жителі громади, а трикратний салют сповістив, що відсьогодні спочиватиме навіки юний Українець, який віддав своє життя за нашу з вами свободу.

Tomchuk1

Tomchuk2

Tomchuk3

Tomchuk4

Tomchuk5

Tomchuk6

Tomchuk7

Tomchuk8

Tomchuk9

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.