Субота, 1 Квітня

На бердичівському кладовищі безпечно, людей запрошують на прибирання

 Саме з таким закликом звертається до всіх бердичівлян директор КП «Комбінат комунальних підприємств», який опікується порядком на всіх кладовищах міста.

 


Адже останнім часом у місті почали ширитись чутки, що на кладовище не пускають, бо там немовби щось знайшли, що дорога перекрита і т.д., і т.п. Але я вчора особисто поїхав і впевнився, що такі чутки не несуть у собі нічого правдивого.

 


Можливо, вони виникли тому, що самооборонці блок-посту, який знаходився поблизу кладовища, свого часу на ніч перекривали дорогу саморобними пристроями для пошкодження колес автомобілів і іноді забували їх вранці прибирати. Та зараз тут абсолютно безпечно і тихо, як і повинно бути в місці останнього спочинку.


Порівняно з колишніми, доковідними роками, напередодні великодніх свят та провідної неділі тут зараз зовсім мало людей, які прибирають могили своїх родичів. Все сміття, що раніше накопичувалось в контейнерах та біля них, адміністрацією парку вивезене, доріжки прибрані, і працівники кладовища прибирають нині дальні околиці.


Саме тому керівник підприємства просить людей раніше прийти та прибрати могилки, щоб комунальники встигли вивезти і нові купи сміття, які зазвичай з’являються напередодні свят. Тим більше, що автобус до кладовища від вівторка почав регулярно їздити від площі Соборної через кожні сорок хвилин.


Вулицю Бистрицьку, що веде до кладовища, працівники МКП «Бердичівкомунсервіс» вже прибрали, тож бердичівлянам буде комфортно добиратись як для прибирання могил, так і безпосередньо в провідну неділю.

 kladovishche1

kladovishche2

kladovishche3

kladovishche4

kladovishche5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.